En Rahat 2018 Tesettür Eşofman Modelleri

0

Yürüyüş yaparken, günlük hayatta ve sporda giyebileceğiniz en rahat 2018 tesettür eşofman modelleri Nur Melek’de sizleri bekliyor !


Tesettür modasının her alanda olduğu gibi günlük hayatımızda dışarıda gezerken veya spor yaparken kullanabileceğimiz tesettür eşofman modelleri geçtiğimiz senelerde olduğu gibi 2018 modasında da imkân sunuyor.

Yeni-sezon-2018-tesettur-esofman

Spor hayatımızın bir parçası haline gelmekte bu yüzden tesettürde de rahat ve modaya uygun eşofmanlar geçtiğimiz senelere göre şıklığını arttırıyor. Tarz olmak için rahatsız kıyafetlerle yürüyüş yapmaktansa 2018’nin trendi haline gelen bol ve rahat tesettür eşofmanlar idealiniz olacak.


 

Gunluk-esofman

Eşofman denilince ilk akla gelen rahatlık oluyor 2018 tesettür eşofman modasında tam istenildiği gibi rahat ve modaya uygun stiller görüyor olacağız. Eşofmanların pamuklu olması terletmemesi açısından spor yapanlar için önemlidir ki bu sene de sıkça göreceğimiz pamuklu ürünler moda.

Gri-Tesettur-esofman-2018

Üst tarafı tunik tarzında oluşan tesettür eşofman modellerini günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi spor yaparken de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Altı şalvar tarzında olan eşofmanlar oldukça moda fakat spor yapılırken ne kadar rahat olur tartışılır. Sıkça göreceğimiz önü fermuarlı, armalı, yandan çizgili tesettür eşofman takımları oldukça trend.

Rahat-tesettur-esofman

2018 Tesettür Eşofman Kombini

Eşofman altını bol paça olarak üstünü yine fazla bedeninize oturmayan rahat eşofmanlar seçmeye özen gösterin. Eşofman rengini koyu tonlar yerine açık renkler kullanmalısınız. Gri tonlar her zamanki gibi sporla birleşen renk fakat tek renk yerine iki renk seçmeniz üzerinizde daha şık duracaktır.

Esofman-takim-yeni-sezon

Bunun yanında lacivert ve pudra tonları 2018 trend eşofman renkleri arasında gibi gözüküyor. Eşofman üzerine parlak kalın şallar yerine seçiminizi eşofman takımına uygun günlük ince ve basit şallardan yana tercih etmelisiniz. Spor ayakkabılarınızı yine bu senenin modası beyaz dolgu topuk spor ayakkabıları kullanabilirsiniz. Aynalı mercekli güneş gözlüklerini tercih ederek de 2018 modasına rahatlıkla uyum sağlayabilirsiniz.

Siyah eşofman takım

Tesettür Eşofman Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dar eşofman takımları tercih etmeyiniz hem tesettür rahatınız hem de görünüşünüz için uygun olmayacaktır. Hava aldıran pamuklu kumaşlar tercih etmeniz terlemenizi önleyecektir. Tesettüre uygun bir şekilde rahat hareket etmek ve hareketlerinizi kısıtlamamak için tunik tarzındaki eşofman takımlarının boylarını ne çok uzun ne çok kısa tutmamanız gerekir.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş