En Rahat Tesettür Hamile Elbiseleri

0

Gebeliğinizin konforlu geçmesi için en rahat tesettür hamile elbiseleri,  tunikleri ve kombinleri sizler için araştırıp tek bir yazıda bir araya getirdik.

Pek çok kadının en büyük hayali anne olmaktır. Işıl ışıl gözlerle etrafında dolaşan minik bir beden, dünyanın en tarif edilmez mutluluğudur anneler için. Peki ya hamilelik? Kimi anne adayı için çok rahat, kimi anne adayı içinse sıkıntılı bir süreç.

rahat yazlık tesettür hamile elbisesi


 

Sıkıntılı geçen gebeliklerde anne adayları en azından giysi konusunda rahat etmek ister. Bu yüzden hamile kıyafetlerinin rahat olması gerekir. Tesettürlü hamileler için bu durum daha önemlidir, çünkü her hamile elbisesi tesettüre uygun değildir.

şifon tesettür hamile elbisesi

Bu sürecin sağlıkla geçmesi bizim uzmanlık alanımız değil ancak bu süreçte bedeni rahat ettirecek kıyafetler hakkında bilgi vermek bizim uzmanlık alanımız. Çünkü rahat ve mutlu bir hamilelik geçirmek için ne giydiğiniz de oldukça önemlidir. O halde buyrun en rahat tesettür hamile elbiselerinin neler olduğuna birlikte göz atalım.

rahat uzun hamile elbisesi

Garson boy penye elbiseler…

Garson boy penye elbiseler hamileliğin her aşamasında rahatlıkla kullanılan elbiselerdir. Özellikle tesettürlü kadınların kurtarıcısı olan garson boy elbiseler, likralı dokuları ile günlük hayatta cankurtaran gibidir.Bu yüzden en rahat tesettür hamile elbiseleri arasında zirvededir. Hemen göğüs altından başlayan büzgüler sayesinde vücut bu elbiselerin içinde oldukça rahattır. Esnek yapısı ile sıkmaması ve renk seçeneklerin çok olması ise garson boy penye elbiselerin tesettür hamile kıyafetleri arasında çokça tercih edilmesinin en önemli nedenleri arasında yer alıyor.

rahat yeni tesettür hamile elbisesi

İki renkli poliviskon kombinli elbiseler…

Hamile kadınlar en çok elbiselerde rahat eder. Bu nedenle de pek çok bol kesim elbise modeli bulunmaktadır. En rahat tesettür hamile elbiseleri arasında zirvede olanlardan biri de genel olarak iki renk kombiniyle tasarlanan poliviskon elbiselerdir. Karnın üstünde pile ile açılan modellerin en çok tercih edildiği bu elbiseler iş yerinde, gezmelerde ve dışarda pek çok alanda tesettürlü gebe kadınların rahat etmesini sağlar.

tesettür hamile tunik modeli 2019

Önü pileli tunikler…

Hamile kadınlar sadece elbise giyer diye bir kural yok. Onların rahat etmesi için birbirinden güzel ve kullanışlı tunik modelleri var. Onlardan biri de önü pileli tunikler. Önü pileli tunikler, karnın rahat etmesi ve sıkıştırılmaması için en ideal tuniklerdir ve özellikle son ayların vazgeçilmez kıyafetleridir. Kolları düğmeli, yanları yırtmaçlı ve ya düğmeli gibi pek çok modeli olan önü pileli tunikler aynı zamanda gündüz ve akşam programları için oldukça şık tercihlerdir.

rahat tesettür hamile takım

Beli lastikli pantolonlar…

Tunik ve ya triko gibi üst kıyafetlerin altına pantolon giyilecekse, bu pantolon mutlaka beli lastikli olmalıdır. Belki ilk aylar fermuarlı pantolonları giymek kolay olsa da zaten hamilelik ilerledikçe artık fermuarlı pantolon giymek imkânsızdır. Tercih edilen üst kıyafete uygun olarak bol paça kumaş, triko ve ya penye lastikli pantolonlar günü rahat geçirmek için en uygun kıyafetlerdir.

Sizde gebelik sürecini konforlu bir şekilde geçirmek istiyorsanız en rahat tesettür hamile elbiseleri, tunikleri ve kombinlerini aşağıdaki galeriden göz atıp fikir edinebilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş