fbpx

Galebe Krem Nedir? Faydaları Nelerdir?

0

Galebe krem nedir ve nasıl kullanılır soruları kremi keşfedenlerin odak noktası haline geldi. Cilde olumlu etkileri ile kozmetik bakım kapsamında kullanılan Galebe kremi tüm yönleriyle inceledik.

Galebe krem ne işe yarar, cilde faydaları nelerdir, nasıl kullanılır, yan etkileri nelerdir? Öncelikle “Galebe krem nedir?” sorusundan başlayalım. Galebe krem; cildi onarmada ve yenilemede oldukça etkili, cildi nemlendiren ve rahatlatan etkilere sahip bir bakım kremidir. Gale kremin yaşlanma karşıtı etkiye sahip olduğu, cilt lekelerini önlediği, gözeneklere iyi geldiği, pürüzsüz ve yumuşak cilt dokusu kazandırdığı biliniyor. O halde gelin Galebe krem ne işe yarar biraz detaylı inceleyelim.

Galebe Krem Nasıl Kullanılır?

Galebe kremin kullanımı basittir: Makyajdan ve benzeri tüm kimyasal ürünlerden arındırılmış temiz yüze, uyumadan önce homojen şekilde sürülür. Cildinizin tamamen temiz olması önerilir. Gale kremi bir fındık tanesi büyüklüğünde kullanmanız yeterlidir. Cildinize hafifçe masaj yaparak yedirebilirsiniz. Eğer cilt tahribatı, yanık, sivilce izi vb. sebeplerle tedavi amaçlı kullanacaksanız problemli bölgelere yine temiz olması kaydıyla özenle sürebilirsiniz.

Galebe krem nasıl kullanılır
Galebe krem nasıl kullanılır

Galebe Kremin Faydaları Nelerdir?

Galebe kremin faydaları saymakla bitmiyor. Galebe krem yara ve yanık tedavisinde kullanılır. Ciltteki her türlü yanıkta onarıcı etkiye sahiptir. Yine iğne izi, ameliyat izi gibi cilt lekelerinde cildi iyileştirme gücü vardır. Hamilelik, sık kilo alıp vermeye bağlı gelişen vücut çatlaklarına iyi gelir. Siyah nokta, egzama, sedef hastalığı, sivilce, yağ bezesi, renk eşitsizliği, kırışıklık, deri tahribatı, kronik kaşıntı, sinek ısırığı gibi problemlerde fayda sağlar. Galebe kremin cilde faydaları şöyle özetlenebilir;


 
  • Cildi onarır, dokuları korur.
  • Ciltteki ödemi alır. Cilt akıntısını azaltır.
  • Tahribata uğramış, dokusu bozulmuş derinin onarılmasını sağlar.
  • Deri değişimine zemin hazırlar.
  • Enfeksiyonu önler.
  • Lekelenmelerin önüne geçer, cildi yeniler.
galabe krem faydaları
galabe krem faydaları

Galebe Krem fiyatı ve Kullanıcı Yorumları

Gale krem cilde etkileri sebebiyle kulaktan kulağa yayılan bir popülariteye sahiptir. Sadece doktor önerisiyle değil Galebe krem kullananlar aracılığıyla da krem yayılıyor. Ciltle ilgili temel tüm problemlerde onarıcı güç sunması, kremin bulundurulması gerektiğini düşündürüyor. Galebe krem fiyatı eczanede ve online alışveriş seçeneklerinde değişkenlik gösteriyor. Mevcut dönem göz önünde bulundurulduğunda internetteki en ucuz Galebe krem fiyatı 51 liradır. Ancak bu fiyatın değişken olduğunu, eczaneye, siteye göre fiyat farklılıkları olabileceğini hatırlatmak isteriz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş