Genç Tesettür Abiye Modelleri

19


Tesettür modası genç kızlar için yeni akımlar ve trendler ile yön bulmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü tesettür giyim markaları yeni sezonun gelmesi ile birlikte ürünlerini tanıtmaya başlar iken bizde genç ve kapalı bayanlar için özel günlerde tercih edilecek olan abiyelere göz atmak istiyoruz. İşte son dönemlerde en çok dikkat çeken akımlar ve 2018 tesettür abiye modelleri;

2018 gösterişli genç tesettür abiye

İşlemeli abiye elbiseler genç tesettür modasında yeni trend olarak dikkat çekiyor. Genç kızlar için özel günlerde ve davet törenlerinde gerçekleştirilecek olan modellerden biri olan örneğimizde üst bölümü dantel ve diğer işlemelere sahip olan abiyemizin alt bölümü ise sade bir yapıya sahip. Rahat zaman geçirmenizi sağlayacak abiyelerden biri olan bu tasarım işlemleri ile göz dolduracak.


 

tesettür abiye 2

Dantel işlemeler ve tül ile hazırlanan abiye elbise modelleri genç kızlar için yeni trendler arasında yer alıyor. Şık ve dikkat çekici yapısı ile dikkat çekecek olan abiye elbise yukarıdan aşağıya doğru açılan yapısı ile göz dolduracak. Tüm özel günlerde ve davetlerde tercih edebileceğiniz abiye elbisede farklı renk seçenekleri olsa da siyah renk tül ve dantel işlemelere sahip olacak.

Genç tesettür abiye yeşil

Beyaz abiyenin üzerine renkli çiçekler genç kızların tesettür giyimde yeni tercihi. 2018 genç tesettür modasına hitap eden tasarımları ile mağazaların vazgeçilmezi olan bu modeller istenilen tüm organizasyonlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Tesettür giyim 2018 genç abiye modelleri arasında özellikle 18 ile 24 yaş arasındaki bayanlar tarafından ilgi görecek olan abiye rengarenk ve cıvıl cıvıl bir neşeye bürünmenizi sağlayacak.

Genç mor tesettür elbise

Sonbahar Kış modasının en trend rengi olan fuşya ile hazırlanan balık abiyenin üzerine siyah tül genç kızlar için en çok önerdiğimiz modeller arasında yer alacak. Tamamen dantel işleme ile hazırlanan bu abiye aynı zamanda ufak bir arka detaya sahip.

Genç simli tesettür abiye
Genç tesettür abiye 2018
Genç tesettür abiye elbise 2018
Gül desenli genç tesettür abiye
Siyah pelerinli genç tesettür abiye

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş