Her Tesettürlü Kadında Bulunması Gereken Yedi Başörtüsü Rengi

1

Kombin yaparken kolaylık sağlayacak, her tesettürlü bayanda mutlaka bulunması gereken 7 başörtüsü rengi


Birçok başörtüsü seçeneğinin bulunduğu günümüzde, belki de çoğumuz kıyafetlerimize uyacak şekilde doğru başörtüsü rengini nasıl seçeceğini bilmiyoruz. Evet, bunun bir ikilem olduğunu biliyorum! Bununla birlikte, her tesettürlü kadınının sahip olması gereken belirli başörtüsü renkleri vardır ve bu da günlük yaşantınızda daha rahat giyinmenize yardımcı olacaktır. Öyleyse, bir çok kombinde giyebileceğiniz yedi başörtüsü rengi listesi ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Beyaz-esarp

1. Beyaz Başörtüsü: Beyaz, kıyafetlerinizin çoğunun eşleşebileceği temel bir renktir. Rahat giysilerle giymek isterseniz pamuklu beyaz bir başörtüsü seçin ve daha resmiyetli bir kombin yapacaksanız saten veya şifon kumaşlı beyaz bir başörtüsü tercih edebilirsiniz.


 

siyah başörtüsü

2. Siyah Başörtüsü: Her tesettürlü bayanın gardıropunda siyah bir başörtüsü olması şarttır; Görünümünüz ve kombininiz birçok renk, baskı veya ayrıntı içerdiğinde durumu kurtarabilir.

Gri başörtüsü

3. Gri Başörtüsü: Gri, başörtü takan bir kadın olarak dolabında bulunması gereken nötr başörtüsü renklerinden biridir. Laciverti, beyazı veya sarı, turkuaz veya koyu kırmızı gibi parlak renkleri içeren kıyafetlerde ve kombinlerde kullanabilirsiniz.

Bej başörtüsü

4. Bej Başörtüsü: Kombinlerinizin iç açıcı ve farklı görünümlere uyması için bu klasik başörtüsü rengine ihtiyacınız var.

Camel paşmina şal

5. Camel Başörtüsü: Camel rengini bej benzeri olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu renkler aslında farklıdır. Camel rengi başörtüsü, örneğin beyaz gibi açık renk kıyafetlerle giyilebilir ve ayrıca siyah ve koyu renk kıyafetleriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Bordo başörtüsü

6. Bordo Başörtüsü: Bordo, farklı cilt tonlarına uygundur ve bu nedenle bordo başörtüsü mutlaka her bayanın dolabında olması gereken bir renktir. Pişman olmayacaksınız !

Mor başörtüsü

7. Mor Başörtüsü: Koyu renkli bir başörtüsü istiyorsanız ancak siyah giymek istemiyorsanız, mor bir başörtüsü sizin mükemmel bir seçim olacaktır. Ayrıca mor rengi düğün, nişan, söz gibi özel cemiyetlerinizde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş