İsiliğe İyi Gelen Kremler

0

İsiliğe iyi gelen kremler; yaz aylarında deride görülen kırmızı kabarcıklara karşı en çok aratılan konulardan bir tanesidir.

Yaz aylarında havaların ısınması ile hem doğada hem de insan vücudunda çeşitli değişimler meydana gelir. Bu değişimler sonucunda insanların ter bezlerinde meydana gelen tıkanıklıklar aşırı terin dışarı atılmasına engel olur.

Ter birikmesi deri altında kırmızı kabarcıkların oluşumuna yol açar. Halk arasında isilik adı verilen bu sorun ağrı ve sıkıntılar meydana getirir. Bu anlamda insanlar isiliğe iyi gelen kremlere başvurarak hem vücutlarındaki kötü görüntüyü ortadan kaldırmak hem de ağrılarını dindirmeyi amaçlarlar.

Peki, isiliğe iyi gelen kremler dendiğinde akla hangi kremler gelmelidir? İşte cevaplar…


 

İsiliğe İyi Gelen En Etkili Kremler Listesi

  • Bebeklerin pişik ilacı olarak kullanılan ve bu konuda oldukça etkili olan Hametan; isilik konusunda problem yaşayan kimseler için de oldukça kaliteli bir seçenektir. İsilikle mücadele etmek isteyen bireyler isiliğin görüldüğü yere Hametan’dan kalın bir tabaka sürerek kısa sürede iyileşebilirler.

  • İsilikle mücadele ederken tercih edilebilecek bir diğer krem Bepanthen’dir. Cilde yenilik ve ferahlık kazandırma özelliğinin yanı sıra isilik gibi deri problemlerine de oldukça iyi gelen Bepanthen’i gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Su bazlı özelliği ile kolay bir kullanım imkânı sunan Bepanthen isiliğe iyi gelen kremler arasında en çok tercih edilenlerden biridir.

  • İsilik ile karşılaşan çoğu bireyin doktor tavsiyesi ile kullandığı krem olarak Stilex tavsiye edilebilir. Doğrudan isilik kremi olarak bilinen Stilex hızlı iyileşme konusunda verimli bir losyondur.

Yukarıda anılan krem ve losyonlar isiliğe iyi gelse de bu ilaçların doktor tavsiyesi ile kullanılması önerilmektedir. Aksi takdirde cilt problemleri ile karşılaşılması mümkündür.

İsiliğe İyi Gelen Kremleri Nereden Alabilirim?

Yaz aylarında isilik sorunu yaşayan hemen herkes gibi siz de pratik bir çözüm arıyorsanız krem ve losyonları tercih edebilirsiniz. Ülkemizde kremlerin eczanelerde satılmasından dolayı ilaç statüsünde olan kremleri sadece eczanelerden temin edebilirsiniz. Bunun yanında bazı market zincirlerinde ilaç özelliği taşımayan kremleri bulabilmeniz mümkündür. İsiliğe iyi gelen kremleri satın alırken son kullanma tarihi ve üretici konusunda dikkatli olmalı ve vücudunuzu riske atmamalısınız.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş