fbpx

Jetex Krem Nedir? Faydaları Nelerdir? Nasıl Kullanılır?

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Ağrılı tedavilerde en çok tercih edilen kremlerden biri olan Jetex krem nedir, ne işe yarar, nasıl kullanılır, fiyatları nedir, etkileri nelerdir gibi tüm merak edilen soruları sizler için yanıtladık.

Jetex krem, cilt yüzeyinde yapılacak her türlü kozmetik ya da farklı acılı işlemler esnasında acının hissedilmemesini sağlamayı amaçlayan uyuşturucu etkili kremdir. Jetex kremin etken maddesi lidokain ve prilokain hidroklorür isimli maddelerdir.

Kremin içeriğini oluşturan bu bileşenler, hücre zarındaki sinirsel uyarıları hedef alır, lokal anestezi etkisi göstererek uygulanan alanı uyuşturur. Jetex krem, tıbbi bir ürün lup eczaneler aracılığıyla satın alınabilir. Lazer epilasyon, dövme sildirme, piercing taktırma, kulak deldirme, kaş aldırma gibi fiziksel acı veren işlemlerde Jetex krem lokal anestezi uygular.

Krem aynı zamanda farklı medikal tedavilerde de kullanılır. Ancak hamilelerin, emziren annelerin ve egzama – sedef gibi cilt problemi olan kişilerin Jetex kremi kullanmadan önce uzmana danışması önerilir.


 
jetex krem nedir
jetex krem nedir

Jetex Kremin Faydaları Nelerdir?

Jetex kremin faydaları cildi çeşitli acılı işlemlerden koruması, acı hissini yumuşatması, birçok tedavinin ve kozmetik bakımın yapılmasını sağlamasıdır. Kadınların yaşamında önemli yer tutan Jetex krem; kaş aldırma, lazer epilasyon ve ağda gibi periyodik kişisel bakımlarının sorunsuz geçmesine yardımcı olur. Bunlar haricinde ise dövme yaptırırken, dövme sildirirken, küçük cerrahi operasyonlar gerçekleştirilirken yine Jetex kremden yararlanılır.

Jetex Krem Nasıl Kullanılır?

Jetex kremin kullanımı şöyledir: İşlem ya da tedaviden 1 saat önce kremi ince şekilde bölgeye uygulayın ve bekletin. İşlem esnasında bir mendille kalıntıları silebilirsiniz. Jetex krem kullanımı bu şekildedir ancak doktorunuz ya da eczacınız farklı bir kullanım önerisinde bulunduysa lütfen talimatlara uyun.   

jetex krem nasıl kullanılır
jetex krem nasıl kullanılır

Kimler Jetex Krem Kullanabilir?

Jetex kremi acı eşiği düşük tüm yetişkinler kullanabilir. Küpe – piercing taktıracak olanlar, dövme yaptıracak ya da sildirecek olanlar, bacak ülseri tedavisi olanlar, ağda yaptıranlar, iğneden korkanlar, hemoroid acısına dayanamayanlar ve benzeri sorunlar yaşayanlar Jetex krem kullanabilir.

Jetex Kremi Fiyatları

Jetex krem 5 ve 15 gramlık küçük tüpler halinde eczanede satılır. Jetex krem fiyatları gramajına göre değişir. Ancak herkesin ulaşabileceği fiyatlara sahiptir. Aile Hekimlerinin Jetex Kremi reçete edebildiği bilinmektedir.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla