Levidor Eşarp 2017 Koleksiyonu

0

Levidor eşarp 2017 koleksiyonu hem şık hem de spor bir tarz kazandırmayı amaçlıyor. Türkiye’nin en büyük eşarp mağazalarından Levidor’un en güzel eşarp/şal modelleri sizlerle


Levidor eşarp markası için Türkiye’nin en büyük eşarp mağazalarından biridir diyebiliriz. Hem eşsiz modelleri zor bulunan kalitesi ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla rakiplerine büyük bir fark atıyor. Trendleri de yakından takip eden levidor markası kullanıcılarına hem şık hem de spor bir tarz kazandırmayı amaçlıyor.

Levidor yeni koleksiyon
Levidor yeni koleksiyon

Eskiye oranla eşarp ve şal modellerinde büyük çiçekler ve desenler monotonlaştı. Teni trendlerde daha karmaşık geometrik şekiller karartmalar ince çizgiler ve nude tonlar daha ön planda. Her şıklığa uyum sağlayan eşarplar her zevke hitap eder şekilde yapılmış.

Levidor yeni sezon eşarp
Levidor yeni sezon eşarp

2017 trendinde çokça kullanılmış pudralar bejler hardallar ve daha çok nude tonlar her renge uyum sağlayarak kombin oluşturmada bayanlara kolaylık sağlıyor. Bu yılın sokak modasında kullanılan Retro işlemeler de sanki eşarplardan esinlenilmişçesine benzer desenler içeriyor. Özellikle Jean ve krep pantolonlara klasik bir şıklık kazandıran ipek şal ve eşarplarda Levidor eşarpta.


 
Levidor genç eşarp
Levidor genç eşarp

Bir gökkuşağını anımsatan şık ve farklı modeller kalitesinden de ödün vermiyor. Birbirine yakın tonlarda tercih edilen yeşil ve kahve tonları da eşarplara ekose ve çizgi olarak yansımış. Kaymayan yapısı ve kolay bağlanan kaliteli kumaşıyla da levidor kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor.

Levidor papatya eşarp
Levidor papatya eşarp

Levidor Eşarp Ve Gömlek Uyumu

Dediğimiz gibi bu dönem geometrik şekiller eşarp modellerinde oldukça sık kullanılmış modellerden. Bu yoğun desenli eşarp modelini ön plana çıkarmak için kıyafet seçiminizde daha sade tercihler yapmanız gerekebilir. Anvelop kesim bluzlar ve şifon yakasız gömleklerle levidor eşarpları kullanabilirsiniz. Modeli kadar renginin de sade ve yumuşak tonlarda olması oldukça önemli.

Levidor bahar eşarp
Levidor bahar eşarp

Eşarp Ve Aksesuar Uyumu

Her bayana ve ten rengine yakışan gold ve gümüş tonları eşarplarla da oldukça uyumlu bir aksesuar. Eğer kolyenizi yakanın üzerinde kullanacaksanız büyük taşları ve büyük kolyeleri kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Levidor 2017 Eşarp Resimleri

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş