Pembe Renk Kombinlerde Nasıl Kullanılır?

1


Pembe renk masumluğu ve temizliği temsil ettiği için genç kızlar başta olmak üzere tüm bayanların çok severek kullandığı bir renktir. Pembe renk kombinlerde nasıl kullanılır sorusu kişiyi biraz zorlasa da pembe rengi diğer renklerle kombinlemek sanıldığının aksine çok kolaydır. Çünkü pembenin her tonu çoğu renge çok yakışıyor. İster spor ister şık ister feminen tarzda birçok kombin yapılabilir.

Pembe-gomlek-kombini

Pembe ve Gri

Özellikle pudra pembesi ve gümüş grinin birbiriyle çok uyumlu olduğu artık herkes tarafından bilinmektedir. Gümüş grisi ceket veya pantolon altına pudra pembesi bir ayakkabı ve yine pudra pembesi bir çanta bahar kokusunu hissettiren çok şık bir kombindir. Bunun tam tersi gümüş gri ceket ve pantolon ile pudra pembe bluz ve ayakkabı da oldukça şık bir görünüm sağlar.


 

Pembe-renk-nasil-kombinlenir-5

Pembe ve Mavi

Burada seçilecek mavinin tonu çok önemli. Daha çok kot mavisi ve indigo mavi tercih edilmeli. Kış günlerinde gece bir davet veya organizasyon için koyu mavi bir elbise üzerine pembe tüylü abiye bir ceket çok şık görünecektir yine yaz aylarındaki gece davetleri için mavi gece elbisesi pembe çanta ve ayakkabıyla kombin edilebilir.

Ayrıca her renk gece elbisesinin altına ince topuklu gold rengi ayakkabı son zamanların en çok tercih edilen kombinidir.

Pembe-kap-nasil-kombinlenir

Pembe ve Siyah

Pembe de siyahta oldukça iddialı renkler ancak ikisi bir arada kullanıldığı zaman feminen bir görünüm sağlayacaktır. Pembe siyahın asiliğini yumuşatacak siyahta pembenin masumiyetine asilik katacaktır.

Siyah pantolon etek veya elbiseler üzerine pembe hırkalar ceketler yada tam tersi pembenin üzerine siyah ceketler hırkalar tercih edilebilir siyah ve pembe renklerin hakim olduğu takılar da kombine hava katacaktır.

Pembe-renk-nasil-kombinlenir-1

Pembe ve Kahverengi

Eğer pembe ile kahverengi kombinlenmek isteniyorsa kahverenginde mutlaka açık tonlar tercih edilmelidir. Koyu kahve tonları ile pembe birbirini çok boğar. Açık kahve latte camel gibi tonlarla pembe kombinleri çok şık ve ferah bir hava verecektir.

Pembe-pantolon-nasil-kombinlenir

Pembe ve Beyaz

Beyaz zaten her renkle uyumlu olan çok ferah ve sade bir renktir. Koyu pembe tonlarıyla kombinlendiği taktirde soft ve masum bir hava katacaktır.

Pembe-trenc-nasil-kombinlenir

Pembe-tunik-nasil-kombinlenir-1

Pembe-renk-nasil-kombinlenir-3

Pembe-pardesu-nasil-kombinlenir-1

Pembe-ceket-nasil-kombinlenir

Pembe-etek-nasil-kombinlenir

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş