En Yeni Sevgili Kombinleri

0


Sevgiliniz ile olan aşkınızı herkese göstermek istiyorsanız onunla aynı giyinebilirsiniz. Son dönemlerin yeni modası olan sevgili kombinleri büyük küçük tüm giyim mağazalarında yer almaya devam ediyor. Peki en güzel sevgili kombinleri neler ve nelere dikkat etmelisiniz? Buyrun bayanlar hep birlikte göz atalım.

Şık ve Dikkat Çekici Bir Kombin

Sevgili kombinleri 1

Soğuk kış günlerinde sevgiliniz ile birlikte kombin yapabileceğiniz kazaklar şık ve güzel bir uyum sağlayacaktır. Özellikle 2018 kış modasında yer alacak olan bordo renkleri kombinlerde tercih edebilirsiniz. Her ortamda şık bir görünüme kavuşmanızı sağlayacak olan bordo pantolonlar ve beyaz-bordo kazaklar ile şıklığınızı ve birbirinize olan uyumunuzu gösterebilirsiniz.


 

Rahat ve Sevimli Kombinler

Sevgili kombinleri 2

Rahat giymeyi seviyorsanız sevgiliniz ile şık eşofmanlar tercih edebilirsiniz. Özellikle gezileriniz sırasında sevimli bir çift olarak dikkat çekmek istiyor ve aynı zamanda rahatlığınızdan da taviz vermek istemiyorsanız ayakkabılarınıza kadar aynı ürünleri tercih edebilirsiniz. Mr. ve Mrs. baskılarına sahip olan pek çok farklı eşofman modeline renkleri ile sahip olabilirsiniz. Özellikle kış aylarında bu modelleri tüm çiftlere öneriyoruz.

Kral ve Kraliçe Figürleri

Sevgili Kombinleri 3

Sevgili kombinleri arasında hem yaz aylarında tişörtlerde, hem de kış aylarında kazak ve diğer ürünlerde kral ve kraliçe vurgusu sevgili kombinlerinde ilgi görüyor. King ve Qeen baskılarına sahip olan rengarenk ürünler özellikle genç aşıkların tercihi oluyor. Bu konuda özellikle büyük markaların hazırladıkları sevgili tişörtleri ve kazaklarına göz atabilirsiniz.

En Güzeli 🙂

Sevgili Kombinleri 4

Nur Melek olarak en beğendiğimiz ve önerdiğimiz kombini sona bıraktık. Kaç yaşında olursanız olun tercih edebileceğiniz bu kombin ile sevgilinize karşı aşkınızı herkese gösterebilirsiniz. Ok, yay ve hedefin yer aldığı sade, şık ve modern bir kombin arayanlar için bu model doğru bir seçenek olacaktır.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş