Plajların En Trend Tesettür Mayo Modelleri

0

Yüzme keyfini rahat rahat çıkaracağınız sezonun en trend, rahat ve vücudu belli etmeyen tesettür mayoları sizler için seçtik. İşte yeni sezon kapalı mayo tasarımları

Tesettür mayo, kapalı hanımların rahatlıkla denize girmesine olanak tanıyor. İlk kez  kapalı mayo kavramı ortaya çıktığında şüphesiz denize / havuza girme arzusuyla dolu olan fakat inancı gereği yüzemeyen ya da sadece muhafazakâr otellerde yüzme şansı bulan tesettürlü kadınlar plajlarda artık daha rahat olabileceğini anladı.

renkli tesettür mayo 2019
renkli tesettür mayo 2019

Sezonun En Trend Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri ilk andan itibaren ilgi gören ancak sınırlı tasarımla dikkat çeken deniz giysileriydi. Zamanla tesettür mayo üreten firmalar çoğaldı, tasarımcılar çalışmalarına kapalı mayoları dâhil etti. Şimdilerde tesettür deniz modasında mayoların çok zengin modellere sahip olduğunu görebiliyoruz.

fırfırlı tesettür mayo 2019
fırfırlı tesettür mayo 2019

2019 yaz sezonunun öne çıkan en trend tesettür mayoları çiçekli desenlerin, etnik motiflerin ve geometrik tasarımlar olduğunu görüyoruz. Özellikle pastel renklerden oluşan çiçek desenli mayolar bu sezon oldukça trend diyebiliriz.


 
büyük beden tesettür mayo 2019
büyük beden tesettür mayo 2019

Kilo Göstermeyen Tesettür Mayoları

Renk, desen, tasarım farklılığıyla kapalı mayolar çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Kapalı olmadığı halde birçok kadın mayonun rahatlığından, kilo kamuflajı yapmasından ve güneşe karşı yüksek koruma sağlamasından ötürü tesettür mayolar tercih ediyor.   

kamuflaj tesettür mayo 2019
kamuflaj tesettür mayo 2019

Tesettür Mayolarla Yüzmenin Keyfini Çıkarın

Tesettür mayolar elbette tesettür dünyasında büyük bir yeniliğin, keyfin kapılarını açtı. Eskiden hanımlar sadece kadınlara özel havuz arıyor ya da yüzmek için sabahın erken saatlerinde, kimsenin olmadığı zamanlarda denize gidiyordu. Bir çok aile ise tesettürlülere özel yüzme avantajı sunan muhafazakâr otelleri tercih ediyordu.

çiçek desenli tesettür mayo 2019
çiçek desenli tesettür mayo 2019

Tesettür mayo modelleri ile birlikte bu sorun ortadan kalktı. Artık muhafazakâr hanımlar dilediği her yerde bir yerim görünecek mi endişesi yaşamadan yüzmenin keyfini çıkarıyor. Kadınlara büyük özgürlük tanıyan kapalı mayo modelleri, oldukça seviliyor. Her yaz sezonunda mayo tasarımları tanıtılıyor, farklı modeller görücüye çıkartılıyor.

şal desen tesettür mayo 2019
şal desen tesettür mayo 2019

Kapalı Mayo Fiyatları

Tesettür mayo modelleri ilgi görüyor evet, ama fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Bir dönem tesettür mayolardaki sınırlı üretim nedeniyle fahiş ücretler öne çıkıyordu. Zaman geçtikçe artan üretim kapalı mayo fiyatlarını olumlu yönde etkiledi.

kimono yaka tesettür mayo 2019
kimono yaka tesettür mayo 2019

Tesettür mayo fiyatlarını daha dikkatli incelediğinizde bütçenize uygun bir mayo alabileceğinizi fark edebilirsiniz. Tesettür mayonuzu seçerken ikili takımlar, tulum şeklinde mayolar görebilirsiniz. Tasarımlar sürekli yenilendiğinden beğeninize göre bir tesettür mayo bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

balon kollu tesettür mayo 2019
balon kollu tesettür mayo 2019

Denize, havuza girip yüzmek isteyenler kendi bedenine ve zevkine uygun ürünü satın alabiliyor. Sizler de hala tesettür mayo almadıysanız ve bu konuda arayış içerisindeyseniz şahane modeller olduğunu, ekonomik ücretlerle satın alabileceğinizi bilmelisiniz.

Tesettür mayolardaki ortalama fiyatlar 100 TL ila 400 TL arasında değişebiliyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş