Plajların En Trend Tesettür Mayo Modelleri

0

Yüzme keyfini rahat rahat çıkaracağınız sezonun en trend, rahat ve vücudu belli etmeyen tesettür mayoları sizler için seçtik. İşte yeni sezon kapalı mayo tasarımları

Tesettür mayo, kapalı hanımların rahatlıkla denize girmesine olanak tanıyor. İlk kez  kapalı mayo kavramı ortaya çıktığında şüphesiz denize / havuza girme arzusuyla dolu olan fakat inancı gereği yüzemeyen ya da sadece muhafazakâr otellerde yüzme şansı bulan tesettürlü kadınlar plajlarda artık daha rahat olabileceğini anladı.

renkli tesettür mayo 2019
renkli tesettür mayo 2019

Sezonun En Trend Tesettür Mayo Modelleri

Tesettür mayo modelleri ilk andan itibaren ilgi gören ancak sınırlı tasarımla dikkat çeken deniz giysileriydi. Zamanla tesettür mayo üreten firmalar çoğaldı, tasarımcılar çalışmalarına kapalı mayoları dâhil etti. Şimdilerde tesettür deniz modasında mayoların çok zengin modellere sahip olduğunu görebiliyoruz.

fırfırlı tesettür mayo 2019
fırfırlı tesettür mayo 2019

2019 yaz sezonunun öne çıkan en trend tesettür mayoları çiçekli desenlerin, etnik motiflerin ve geometrik tasarımlar olduğunu görüyoruz. Özellikle pastel renklerden oluşan çiçek desenli mayolar bu sezon oldukça trend diyebiliriz.


 
büyük beden tesettür mayo 2019
büyük beden tesettür mayo 2019

Kilo Göstermeyen Tesettür Mayoları

Renk, desen, tasarım farklılığıyla kapalı mayolar çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Kapalı olmadığı halde birçok kadın mayonun rahatlığından, kilo kamuflajı yapmasından ve güneşe karşı yüksek koruma sağlamasından ötürü tesettür mayolar tercih ediyor.   

kamuflaj tesettür mayo 2019
kamuflaj tesettür mayo 2019

Tesettür Mayolarla Yüzmenin Keyfini Çıkarın

Tesettür mayolar elbette tesettür dünyasında büyük bir yeniliğin, keyfin kapılarını açtı. Eskiden hanımlar sadece kadınlara özel havuz arıyor ya da yüzmek için sabahın erken saatlerinde, kimsenin olmadığı zamanlarda denize gidiyordu. Bir çok aile ise tesettürlülere özel yüzme avantajı sunan muhafazakâr otelleri tercih ediyordu.

çiçek desenli tesettür mayo 2019
çiçek desenli tesettür mayo 2019

Tesettür mayo modelleri ile birlikte bu sorun ortadan kalktı. Artık muhafazakâr hanımlar dilediği her yerde bir yerim görünecek mi endişesi yaşamadan yüzmenin keyfini çıkarıyor.

papatya desenli tesettür mayo
papatya desenli tesettür mayo

Kadınlara büyük özgürlük tanıyan kapalı mayo modelleri, oldukça seviliyor. Her yaz sezonunda mayo tasarımları tanıtılıyor, farklı modeller görücüye çıkartılıyor.

tesettür desenli mayo
tesettür desenli mayo

Genellikle hafif ve nefes alabilen kumaşlardan üretilir, uzun kollu ve uzun paçalı tasarımlar ile örtünme prensiplerine uygunluğu vurgular.

tesettür lacivert mayo
tesettür lacivert mayo

Desenli veya düz, spor veya şık detaylarla süslenmiş mayo modelleri arasında geniş bir çeşitlilik bulunur. Güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan kumaşlar ve şıklığı bir araya getiren bu mayo modelleri, plaj günlerinde rahatlığı ve zarafeti birleştiren ideal seçenekler sunar.

şal desen tesettür mayo 2019
şal desen tesettür mayo 2019

Kapalı Mayo Fiyatları

Tesettür mayo modelleri ilgi görüyor evet, ama fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Bir dönem tesettür mayolardaki sınırlı üretim nedeniyle fahiş ücretler öne çıkıyordu. Zaman geçtikçe artan üretim kapalı mayo fiyatlarını olumlu yönde etkiledi.

kimono yaka tesettür mayo 2019
kimono yaka tesettür mayo 2019

Tesettür mayo fiyatlarını daha dikkatli incelediğinizde bütçenize uygun bir mayo alabileceğinizi fark edebilirsiniz. Tesettür mayonuzu seçerken ikili takımlar, tulum şeklinde mayolar görebilirsiniz.

yeni trend kapalı mayo modeli
yeni trend kapalı mayo modeli

Tasarımlar sürekli yenilendiğinden beğeninize göre bir tesettür mayo bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

balon kollu tesettür mayo 2019
balon kollu tesettür mayo 2019

Denize, havuza girip yüzmek isteyenler kendi bedenine ve zevkine uygun ürünü satın alabiliyor. Sizler de hala tesettür mayo almadıysanız ve bu konuda arayış içerisindeyseniz şahane modeller olduğunu, ekonomik ücretlerle satın alabileceğinizi bilmelisiniz.

Tesettür mayolardaki ortalama fiyatlar 1000 TL ila 4000 TL arasında değişebiliyor.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

Plajda giyilecek tesettür mayo modellerinde nelere dikkat etmeliyim?

Öncelikle güneş koruma faktörü yüksek kumaşlar tercih etmek önemlidir. Ayrıca tasarımın örtünme prensiplerine uygun olması ve rahat bir kesime sahip olması da dikkate alınmalıdır.

Hangi renk ve desenler plajda tesettür mayo modellerinde sıkça tercih edilir?

Pastel tonlar, deniz mavisi, mercan rengi gibi ferahlatıcı renkler ve çiçek desenleri, plajda tesettür mayo modellerinde sıkça tercih edilen seçenekler arasındadır.

Tesettür mayo modellerini nasıl kombinleyebilirim?

Şık bir plaj elbisesi, uyumlu bir güneş şapkası ve deniz ayakkabısı gibi aksesuarlarla kombinlenen tesettür mayo modelleri, plaj şıklığını tamamlar.

Plajda güneşten korunmak için hangi önlemleri almalıyım?

Geniş kenarlı şapka, güneş gözlüğü, güneş kremi ve uzun kollu tasarımlar gibi önlemler alarak plajda güneşten korunabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş