Tuğba 2019 Tesettür Giyim Koleksiyonu

0

Tesettür giyimin öncü markası Tuğba 2019 sezonunda da farkını yansıtıyor. Göz kamaştıran ve en özel parçalardan oluşan yeni sezon Tuğba koleksiyonu sizlerle…

Tuğba markası tesettür giyimi tercih eden hanımlar arasında oldukça popüler bir markadır. Zarif tasarımlarıyla öne çıkan Tuğba markası, günlük yaşamda temel giyim parçalarımızı farklı şekilde ele alarak konforlu, şık, işlevsel giysilere dönüştürüyor.

Tuğba tunik pantolon takım 2019
Tuğba tunik pantolon takım 2019

Tuğba 2019 Koleksiyonunda Neler Var ?

Pantolonlar, tunikler, eşofmanlar, feraceler, kaplar ve daha fazlasını Tuğba 2019 koleksiyonunda farklı tasarımlarla görebiliyoruz. İhtiyacınız olan tüm kıyafetler Tuğba markasının 2019 koleksiyonunda sizleri bekliyor.

Tuğba kot elbise 2019
Tuğba kot elbise 2019

Muhafazakâr hanımlar, Tuğba’nın modellerini çok beğeniyor, markanın her yıl kendini yenilemesini sağlıyor. Yeni bir tarz oluşturmak isteyen veya tarzına zenginlik katmayı düşünen hanımlar, Tuğba etiketiyle oluşturulan tasarımlara göz gezdirebilir.


 
düğmeli pantolon etek
düğmeli pantolon etek

Özgün Etnik ve Rahat Parçalar

Tesettür giyim modelleri talep geldikçe çeşitleniyor. Tuğba bu anlamda çok zengin ve yenilikçi bir içeriğe sahiptir. Markanın tasarımcıları, tasarımlarında herkesin tarzına hitap etmeyi başarırken aynı zamanda daha farklı, özgün, etnik ya da rahat giyinmek isteyenleri unutmuyor.

rahat takım Tuğba 2019
rahat takım Tuğba 2019

Gençlerin Vazgeçilmezi Minimalist Tarz

Motifler, figürler ve desenler Tuğba’nın bluzlarında, kaplarında, eşarplarında, elbiselerinde ve etek modellerinde hayat buluyor.

Tuğba cepli tunik
Tuğba cepli tunik

Elbette bu aşamada markanın sadelikten hoşlananları unutmadığını görüyoruz. Düz renk elbiseler, ikili takımlar, etekler ve eşarplar sade, minimalist tarzı benimseyenlerin ilgisini çekiyor.

Tuğba yazlık takım 2019
Tuğba yazlık takım 2019

Her Bedene ve Tarza Uygun Seçenekler

Tesettür giyimde son yıllarda öne çıkan zayıf beden algısını Tuğba 2019 modelleri bozuyor. Her bedenden kadının kaliteli ve şık giyinebileceğini savunan Tuğba, tasarımlarını hayata geçirirken en küçük bedenden ekstra büyük bedenlere kadar çok geniş bir beden yelpazesini esas almıştır.

Tuğba fırfırlı elbise
Tuğba fırfırlı elbise

Her Yaşa Uyumlu Tasarımlar

Bu nedenle zayıf hanımlar gibi kilosu olan hanımlar da Tuğba markasını seçebiliyor. Tuğba markasının bir diğer avantajı ise genç kızların kendilerine göre genç işi modeller bulabiliyor olması. 14 – 15 yaşındaki genç kızlar, Tuğba 2019 modellerinde dört mevsim giyebileceği parçalar seçebiliyor.

Tuğba eşofman takım 2019
Tuğba eşofman takım 2019

Markanın yaş ve beden sınırlamasının olmaması müşteri memnuniyetini artırıyor. Tesettür giyimde Tuğba, merak edilen, takip edilen, özel davetlerde ilk akla gelen markalar arasında yer alıyor.

Tuğba 2019 etek lastikli
Tuğba 2019 etek lastikli

Tuğba etiketi muhafazakâr giyimde kendini kanıtlamış, her seferinde beklentileri karşılamayı başaran bir markadır.

Tuğba 2019 abiye
Tuğba 2019 abiye

Tuğba ile henüz tanışmadıysanız eğer yapmanız gereken şey markayı mercek altına almak. Bilhassa günlük giyimde Tuğba zamansız parçalarıyla öne çıkıyor. Mutlaka inceleyin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş