Vintage Gelinliklerde 2018 Modası

0

Vintage gelinlik nedir ? İşte dillerden ve trendlerden düşmeyen en yeni vintage gelinlik modelleri


Evlenme sezonu çoktan açıldı. Bu sezon sizin de evlilik planlarınız var ise ve henüz gelinlik almadıysanız sizin için harika fikirlerimiz var. Gelinliğin her türlüsü güzel oluyor, ancak sizin de aklınızda biraz farklı bir tarz yaratmak varsa vintage gelinlikler size göre diyebiliriz.

Yazlık vintage gelinlik 2018

Vintage Gelinlik Nedir ?

Bir gelinlik vintage olunca nasıl oluyor hemen açıklayalım. Aslında eskiden annelerimizin, ninelerimizin giydikleri gelinlere benziyor diyebiliriz. Ancak yeni modern düzene uygun olacak şekilde tasarımları yeniden yapılıyor. Omuzdan sarkan boncuklar, beli saran danteller, tek kat etekler en belirgin vintage gelinlik özelliklerinden diyebiliriz.


 

vintage gelinlik 2018

Vintage gelinliklerde 2018 modası da kendini göstermiş durumda. Bu yaz vintage gelinlik tercih edenlerde en çok dantel ayrıntısını göreceğiz. Dantel ve tülün birleşimleri ile ortaya çıkan tasarımlar gelinlerin adeta bir peri masalından çıkmış gibi gözükmelerini sağlıyor. Büstiyer ve eteklerin belden bağlanan ve arkadan sarkan kurdele ayrıntıları da gelinliklerde gözümüze ilişiyor.

Dantelli vintage gelinlik 2018

Vintage Gelinlik Modellerinde Yeni Trendler

Yeni moda gelinliklerde beyaz rengin yanı sıra kreme çalan renkler de oldukça revaçta. Özellikle dantel ağırlıklı bir gelinlik modeli seçtiyseniz beyaz krem tercih etmek daha doğru bir fikir olacaktır. Göğüs veya sırt dekoltesine göre de iliştirilen parıltılar ile düğününüzde ekstra ışıklandırmaya gerek bile kalmayacak.

Genç vintage gelinlik 2018

Straplez gelinlikler yerine 2018 vintage gelinlik modasında mutlaka omuz ayrıntısı olan gelinlikler bizi bekliyor. Özellikle omuzlardan aşağı sarkan işlemeli tül ayrıntıları gelin adaylarının gözdesi. Uzun kollu bir gelinlik tercih edecekseniz kolları uca doğru genişleyen gelinlikler en sadece gelinliğe bile vintage havası katabiliyor.

Sade vintage gelinlik 2018

Vintage gelinliklerde kabarık etekler yerine üzerinizden dökülen modeller daha çok tercih ediliyor. Uzun etek istemiyorsanız midi boy uzunluğundaki etekler üzerinizde harika duracaktır. Ancak midi boy seçeneklerinizde etekleriniz kabarık olursa daha güzel duracaktır.

Şifon vintage gelinlik 2018

Saçlarınızı da enseden topuz yapıp yandan tutturmalı beyaz bir şapka ile gelinliğinizi tamamladığınızda 1960lı yıllardan fırlamış nostaljik bir gelin gibi olacaksınız.

Bu yazıyı okuyanlar Tesettür Prenses Gelinliklerde 2018 Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Retro vintage gelinlik 2018 Yeni vintage gelinlik 2018 vintage 2018 gelinlik modası Prenses Meghan Markle gelinliği

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş