Tesettür Prenses Gelinliklerde 2018 Trendleri

0

Tesettür prenses gelinliklerde 2018 trendleri taşların ışıltısı ile şekilleniyor. İşte tüm detayları ile yeni sezon prenses gelinlik tasarımları.


Tesettür prenses gelinlikler farklı dönemlerde ön plana çıkan tasarımlardır. Gelinlik modellerinin en çok tercih edilenleri arasında yer alan ve her zaman popüler olan prenses gelinlik modelleri her sezonda farklı detaylar ile güncellenerek yeniden tasarlanıyor ve gelinlerin hayallerini süslemeye devam ediyor.

2018 prenses tesettür gelinlik

Taşların Büyüsü ve Işıltısı

Tesettür prenses gelinliklerde 2018 trendleri taşların ışıltısı ile şekilleniyor. Swarovski taşlar başta olmak üzere zümrüt, inci gibi değerli taşların yanı sıra pek çok yarı değerli taş da gelinlik modellerinin şıklığını tamamlamak için tercih ediliyor.


 

Boncuk detaylı prenses gelinlik

Değerli ve yarı değerli taşlar ile süslenen gelinlik modellerine alternatif olarak tesettür prenses gelinliklerde 2018 trendleri arasında 3 boyutlu gelinlik modelleri de ön plana çıkıyor. 3 boyutlu gelinlik denildiğini zaman hayal etmesi zor olsa da model bu adı kumaşından alıyor.

Simli tesettür gelinlik

Genellikle dantel detay olarak ön plana çıkarılan desenlerinin özel teknikler ile kumaşlarda 3 boyutlu olarak kullanılması 3 boyutlu gelinlik tasarımlarının oldukça gösterişli ve şık gözükmesini sağlıyor.

Prenses tül gelinlik 2018

Tesettür Prenses Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Prenses gelinlik olarak bilinen ama bazı dönemlerde balo tipi ya da kabarık gelinlik olarak da anılan bu gelinlik modelinde bel kesiminin nerede olduğu çok önemlidir. Prenses gelinlik modelleri genellikle armut vücut yapısına sahip bayanlar tercih edilmektedir.

Kabarık prenses tesettür gelinlik

Bu tasarımlar bel bölgesini ön plana çıkardığı ve basenleri gizlediği için en çok armut tipi vücutlara yakışsa da kum saati vücut tipi için de uygundur. Ancak vücut tipi ne olursa olsun kişinin çocukluğundan beri hayal ettiği gelinliği giymesi esas olduğu için ufak tasarım oynamaları ile prenses gelinlik modeli vücuda uygun hale getirilebilir.

Taşlı tesettür prenses gelinlik 2018

Elma tipi vücutlar için yarım prenses gelinlik modelleri daha uygun olurken atletik vücut tipi için tam prenses ve çok kabarık etekli modeller tercih edilebilir. Tesettür prenses gelinliklerde 2018 trendleri kuyruk tasarımlarının değişmesini de başarılı bir şekilde yansıtıyor.

Prenses tül gelinlik 2018

Klasik prenses kesim gelinlik modelleri kuyruksuz olarak tasarlanırken 2018 tesettür gelinlik trendlerinde U kuyruk ve uzun kuyruk seçenekleri dikkat çekiyor.

Bu yazıyı okuyanlar Tesettür Gelinliklerde 2018 Fiyatları başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Kuyruklu prenses gelinlik

Prenses gelinlik 2018

Yeni sezon prenses tesettür gelinlik

Tesettür prenses kesim gelinlik

Tesettür prenses gelinlik yeni

Sade tesettür prenses gelinlik

A kesim tesettür gelinlik

Kapalı prenses gelinlik 2018

Püsküllü tesettür prenses gelinlik

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş