Bodrum Muhafazakar Oteller

0


Çalışma yılını, eğitim öğretim yılını geride bıraktıktan sonra aileler ve bireyler tatil ihtiyacı duymaktadır. Ülkemizdeki otel çeşitliliğinden dolayı Ege Akdeniz Marmara gibi bölgelerde deniz tatilleri yapabilirsiniz. Tatil yapacağınız yerin yapısı sizin aile yapınıza uygun olmayabilir. Muhafazakar bir aile yapısına sahipseniz alkolün alındığı bir otel tercih etmeyi istemezsiniz. Bu gibi aile yapısına uygun oteller her geçen gün sayısını arttırmakta ve binlerce Türk misafirin ve yabancı misafirlerine hizmet vermektedir. bodrum muhafazakar oteller arasında sıkça tercih edilen birkaç otel bulunmaktadır. Bu oteller konuklarına alkolsüz tesis imkanı vermektedir

Blu Cirağan Bodrum Helal Resort

Muhafazakar müşterilerine hitap eden otel tesis içerisinde alkol içeren hiç bir içecek barındırmamaktadır. Bunun yanında üç dört farklı otel seçenekleri ile müşterilerini hitap etmektedir. Otel kapalı havuzları, açık havuzları ve ayrı plaj imkanları ile kişiye özel konaklama seçenekleri ile diğer oteller arasında fark yaratmaktadır.


 

Green Blue Hotel Bodrum

Bir başka muhafazakar otel olan bu otelde alkolsüz tesis imkanı bay ve bayan ayrı havuz bulunmaktadır. bodrum muhafazakar oteller arasında en çok tercih edilen oteller arasında yer almaktadır.

Grand Lemon Hotel

Muğla merkeze yakınlığı ile bilinen Grand Lemon Hotel muhafazakar aile yapısına hitap eden bir otel konseptinde bulunmaktadır. Bay müşterileri ve bayan müşteriler için ayrı havuz imkanları sunan otel, tesisinde alkollü içecek barındırmamaktadır.

İnanç Otel Bodrum

Muhafazakar oteller listesinde kendine en üst sıralarda yer bulan İnanç Otel diğer muhafazakar otellere nazaran, bayan güneşlenme alanı bulundurarak diğer oteller arasında fark yaratmaktadır. Yine diğer testlerde olduğu gibi bu tesislerde de alkollü içecekler bulunmamaktadır.

Mahidevran Bodrum

bodrum muhafazakar oteller arasında en iyi oteller arasında bulunan bu otelde bay ve bayanlara hitap eden büyük aqua parkları bulunmaktadır. Yine aynı şekilde alkollü içecek hiçbir şekilde kullanılmamaktadır ve dışarıdan da sokulması yasaktır.

1453 Bodrum Resort Otel

5000 metrekarelik alana kurulmuş olan bu otel hem Türk aile yapısına uygun hem de muhafazakar aile yapısına uygun bir konsept belirlemiştir. Kendinize isterseniz bireysel oda seçeneği ya da otel içerisinde bir oda seçeneği seçebilirsiniz. Hava limanına yakınlığı ile bilinen bu otel alkolsüz içecek imkanı ve bay ve bayan ayrı güneşlenme ve havuz imkanları ile kullanıcılara hitap etmektedir.

Ezel Beach Resort Hotel

Bu otelin en büyük farkı ise kullanıcılarına apartman sistemi değil ayrı ev sistemi vermesidir. Her konuğun kendine ayrı bir binası olduğu gibi yine her konuğa özel olarak bay ve bayan ayrı havuz sistemleri bulunmaktadır

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş