Büyük Beden Kaban Seçimi Nasıl Yapılmalı ?

0

Büyük beden kaban seçiminde nelere dikkat edilmeli ? Vücut ölçülerine göre doğru kaban seçimi için bilmeniz gereken detaylar.


Artık günümüzde eski zamanlara nazaran büyük beden ürünlerin çeşitlendiğini görebiliriz. Kaban, ferace, pantolon, etek, abiye, gelinlik ve bir çok bayan giyim ürünlerinde büyük bedeni bulmamız daha kolay. Büyük beden ürünlerin çeşitlenmesi kıyafet seçimlerinde ister istemez kafa karışıklığına yol açabiliyor. Dolayısıyla kış mevsiminin de gelmesi ile en çok ihtiyacımız olacak giysi kabanlarda büyük beden seçimi nasıl olmalı sorusuna yanıt aramaya çalışacağız. İşte büyük beden kaban seçimine dair bazı ipuçları.

Büyük beden uzun kapitone kaban

Büyük Beden Kaban Seçiminde Bunlara Dikkat Edin

Büyük beden bayanların kaban seçimlerinde dikkat etmeleri gereken noktalardan bir tanesi vücutlarının bir beden büyüğünü tercih etmeleridir. Evet doğru okudunuz bir beden büyük olmalı. Bunun nedeni ise kışın kabanın içine giyilen kalın kıyafetlerin kaban ile doğru ve estetik durmasıdır.


 

Büyük beden uzun mont

Aksi halde büyük beden dar kıyafetler giyildiği zaman kıyafet vücudu sıkacağından problemli olan bölgelerin ortaya çıkmasına yol açacaktır. Dolayısıyla kilolu bayanların kabanlarda birer beden büyük tercih etmesini önemle vurgulamak istiyorum.

Büyük beden tesettür kaban

Büyük Bedenler İçin İdeal Kaban Modelleri

Büyük beden kaban modellerine gelecek olursak burada tamamen ezber bozmak istiyorum şöyle ki, kaz tüyü montları genellikle kilolu bayanlar tercih etmezler bunun sebebi de daha kilolu göstermeleridir. Halbuki kaz tüyü montlar içi çok kalın olmamak koşuluyla tercih edildiğinde sizi daha fit gösterecektir.

Büyük beden genç kaban

Bu kaban modelinde dikkat edeceğiniz nokta içindeki elyafın çok aşırı derecede kalın olmaması ve kapitoneli ise kapitone dikişlerinin çok sık olmamasıdır. Bunun yanı sıra belden kemerli spor kabanlar da büyük bedenli bayanların tercih edebileceği bir diğer modeldir.

Büyük beden kışlık kaban

Büyük Beden Kabanlarda Sık Tercih Edilen Renkler

Burada renk kategorizasyonu yapmak istemiyorum ama büyük beden kadınlarda çok sık tercih edilen dört renktir. Siyah, kahverengi, sütlü kahve ve gridir. Bu renkler hem daha zayıf gösterecek hem de kombin yapma açısından sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Büyük beden spor kaban Büyük beden kürklü kaban Büyük beden klasik kaban Büyük beden kaşmir kaban Büyük beden kaşe kaban Büyük beden dümeli kaban Büyük beden fermuarlı kaban Büyük beden astarlı kaban Büyük beden kapitone mont

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş