fbpx

Her Yaşa Özel Tesettür Sünnet Annesi Kıyafetleri

9
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Yaş gruplarına özel sünnet annesi kıyafetleri seçimi ve yeni sezonun en göz alıcı tesettür sünnet annesi elbise tasarımları sizleri bekliyor !


Sünnet annesi kıyafetleri, yaş ve giyilecek ortama göre değişiklik gösterip genel olarak detaylı abiye modellerinden oluşur. Sünnet annesiyeseniz elbisenizi almadan önce sizler için derlediğimiz birbirinden özel yeni sezon tesettür sünnet annesi abiye elbiselerine göz atıp fikir edinebilirsiniz. İşte bir anne için sünnette giyilebilecek yeni sezon kıyafetler.

Yeni sünnet annesi abiyesi

En Çok Tercih Edilen Sünnet Annesi Kıyafetleri

Sünnet annesi kıyafetleri en az gelinlik gibi özenle seçilmelidir. Çünkü bir sünnet annesi cemiyette özel ve dikkat çekici olmalıdır. Belden oturtmalı modeller, pelerinli abiyeler, pul payetli elbise tasarımları, kuşaklı-kemerli abiyeler ve ışıltılı saten abiyeler tesettür sünnet annesi kıyafetleri için en çok tercih edilen modeller arasında olduğunu söyleyebiliriz.


 

Gösterişli kapalı sünnet annesi kıyafeti

Yeni Trend Sünnet Annesi Elbiseleri

Yukarıda saydığımız en çok tercih edilen abiye tasarımlarının yanı sıra son zamanlarda yeni trend olan retro ve basic abiye modelleri de sünnet annesi kıyafetleri olarak tercih edilmekte. Size önerim eğer yaşınız genç ve sünnet merasimi kır bahçesinde olacak ise pullu, taşlı abiyeleri bir kenara bırakıp daha sade, uçuş uçuş şifonlarla bezenmiş retro tarzı bir elbise seçmeniz olacaktır. Bu sizi hem genç gösterecek hem de olduğunuzdan daha asil durmanızı sağlayacaktır.

Sünnet annesi kıyafeti 2018

Bunun yanı sıra 2018 sünnet annesi kıyafetleri arasında bel vurgularının ön planda olduğunu söylemek isteriz. 1940’lara damga vuran bu abiye modeli 2018 sezonunda tasarımcılar tarafından güncel olarak kullanılıyor.

Şifon sünnet annesi kıyafeti

Genç Sünnet Anneleri İçin Dinamik Abiye Tasarımları

Genç yaşta anne olduysanız ve 20’li yaşlarda sünnet annesi olacaksanız size gençlik ruhunu yansıtacak abiye tasarımları gerekli. Bu yüzden daha dinamik formlarda olan uçuşan tül detaylar, ipeksi şifonlar, zarif işlemeler, ışıltılı kumaşlar, floral nakışlar abiyeniz için doğru detaylar olacaktır.

Genç sünnet annesi tesettür abiye

30’lu Yaşlar İçin Sünnet Annesi Kıyafetleri

Eğer bir sünnet annesiyseniz muhtemelen 30’lu yaşlardasınızdır. Orta yaşların tadını çıkarmak için seçimlerinizde orta yolu bulmalısınız, buna giyeceğiniz kıyafetler de dahil. Orta yaşlara en uygun abiye tasarımlarında biri olan yarı balık kesim abiyeler sünnet cemiyetiniz için bir diğer doğru tasarım seçimi olacaktır.

Orta yaş sünnet annesi abiyesi

40’lı Yaşlar İçin Sünnet Annesi Kıyafetleri

Aslında 40’lı yaşlar için kıyafet seçimi diğer yaşlara göre daha kolaydır. Zaten tam anlamıyla otran bir stiliniz için bir elbise seçimi hiç de zor olmayacaktır. Genç işi elbiseleri kabul etmeyecek bu yaşlar için daha karakteristik bir tasarım seçmelisiniz.

Sünnet annesi abiyesi 2018

Geleneksel tasarımlara sahip abiye modelleri, kaftalı elbiseler, tok kumaşlardan yapılmış abiyeler ve tabiki pelerinli elbiseler 40 yaş sünnet annesi kıyafetleri için en ideal seçenekler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu elbiseler ile sünnet cemiyetinizde yaşınıza hiç aldırış etmeden göz alıcı bir tavır sergileyebilirsiniz.

Pelerinli beyaz sünnet annesi kıyafeti

Sünnet Abiyeleri İçin Doğru Renk Seçimi

Sünnet genel olarak yaz aylarında yapılır dolayısıyla yaz mevsimine göre bir renk seçmeniz daha isabetli olacaktır. Dolayısıyla yaz aylarında gerçekleşen sünnet düğün törenlerindeki anneler için beyaz, ekru, somon ve pudra renk gece elbiselerini öneriyoruz. Kış aylarında gerçekleşen sünnet düğün törenlerindeki anneler için ise açık tonların kışa uygulanmış versiyonları gecenin loşluğunda bir yıldız gibi parlamalarını sağlayacaktır.

Yazlık tesettür sünnet annesi kıyafeti

Taşlı sünnet annesi abiyesi

Sünnet annesi kıyafeti

Sade tesettür sünnet annesi kıyafeti

Genç tesettür sünnet annesi kıyafeti

Orta yaş tesettür annesi kıyafeti

Payetli tesettür sünnet annesi kıyafeti

Pelerinli sünnet annesi abiyesi

Pelerinli tesettür sünnet annesi abiye

Genç beyaz tesettür sünnet annesi abiye

Dantelli sünnet annesi kıyafeti

Dantelli sünnet annesi abiyesi

Büyük beden sünnet annesi kıyafeti

Brokar tesettür sünnet annesi kıyafeti

Beyaz tesettür sünnet annesi kıyafeti

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla