En Güzel Nişan Masası Örnekleri

0

Nişan merasimlerinin son trendi olan nişan masası konsepti nasıl hazırlanır ? Resimlerle nişan masası süsleme örnekleri sizleri bekliyor

Nişan, söz ve benzeri merasimler hayatımızın önemli olayları ve en güzel anılarıdır. Bu yüzden de bu özel güne ait fotoğraflarımızın da güzel olmasını ister, misafirlerimizi de en iyi şekilde karşılamak isteriz. Bu sebeple de bu özel günü taçlandıracak bir masa hazırlamamız gerekir. En güzel nişan masası örnekleri ile bu süreci kolaylaştırmak mümkün.

Pastel nişan masası


 

Nişan Masası Süslemesinde Detaylara Dikkat Edin

Belirlediğiniz belli bir konseptiniz olması halinde son derece kolay bir şekilde nişan masası tasarımınızı yapabilir ve göz alıcı bir süsleme gerçekleştirebilirsiniz.

Pembe gold nişan masası

Uçuş uçuş tüller, romantik bir atmosfer yaratır ve peri masalı etkisi ortaya çıkarır. Buna bir de kuş kafesleri gibi detaylar eklenince harika sonuçlar ortaya çıkabilir. Romantizm sevenler için güzel bir alternatif olacaktır bu tarz.

Nişan masası fikirleri 1

Çiçekler Kilit Aksesuar

Çiçekler her zaman güzel fotoğraflarda yer alır, güzel mekânların olmazsa olmazıdır. Çünkü çiçeklerin insanlar üzerinde harika bir etkisi var. İşte bu yüzden siz de en güzel nişan masası örneklerinde gördüğünüz çiçekleri, tasarımınıza dâhil edebilir, nişan masanızı çiçekler ile süsleyebilirsiniz.

Gösterişli nişan masası

Tercih ettiğiniz renkleri, konseptinize uygun olarak çiçeklerde tercih edebilir ve buna göre bir çerçeve oluşturabilirsiniz.

Beyaz nişan masası konsepti

İsterseniz ahşap desenleri eşlik etsin çiçeklerinize, isterseniz taş duvar. İsterseniz de klasik süslemeler, gold detaylar ve vazo gibi çeşitli gereçler eşlik etsin nişan masanıza. Sevdiğiniz tarzlara uygun olarak renk ve dekor ürünü seçimi yapabilirsiniz.

Romantik nişan masası fikirleri

Nişan masası tasarımlarında mumlar, romantizmin birer temsili olarak çokça tercih edilir. Çok sayıda mum, çiçekler ile birlikte hoş bir atmosfer demektir. En güzel nişan masası örneklerinde de sık sık bunu görüyoruz.

Farklı nişan masası tasarımı

Aldığınız Minik Hediyeleri Nişan Masasına Dahil Edin

Klasik dekor ürünleri, atıştırmalıklar, minik hediyeler ve de gelin ile damadın isimleri ya da baş harfleri bu masanın olmazsa olmazlarıdır. Paylaştığımız en güzel örneklerin yanı sıra çeşitli örnekleri inceleyerek, siz de kendi seçimlerinizi yapabilir ve nişanınızı organize edebilirsiniz.

Mavi nişan masası konsepti

Renk seçimi ile sürece başlayabilir ve küçük ancak önemli detaylar ile son dokunuşları yapabilirsiniz. Böylece unutulmaz bir nişan organizasyonu yapacak, unutulmaz bir nişan masası tasarlayacaksınız. Bunun için geç kalmayın ve erkenden nişanınızın hazırlıklarına başlayın.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Tesettür Nişanlık Modelleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş