30’lu Yaşlar için Harika Kombin Fikirleri

0

30’lu yaşlar için harika yeni kombin fikirleri. Sizi olduğunuzdan genç gösterecek yeni sezon kombin resimleri sizleri bekliyor !


30’lu yaşlar için kombin fikirleri arayanlar, öncelikle şunu bilmeliler ki hayatlarının en güzel dönemindeler ve kendilerini çok da sınırlamalar içerisine sokmamaları gerekir. Renkleri en güzel şekilde taşıyabileceğiniz, en moda parçaları deneyebileceğiniz ve son derece şık görünebileceğiniz muhteşem bir yaştasınız. Bu yüzden de size önerebileceğimiz pek çok trend söz konusu. Bu trendlere hâkim olduğunuzda, oldukça güzel kombinlere imza atabilirsiniz.

30 yaş klasik kombin

30’lu Yaşlara Hitap Eden Tesettür Kombinleri

Bu güzel yaşları en güzel şekilde yaşamanızı sağlayacak önerilere hızlı bir giriş yapalım ve tercih edebileceğiniz parçalar ve de renkler ile ilgili de fikir edinmiş olalım.


 

30 yaş tesettür kombin

Stilettolar ile Kombinlerinize Hava Katın

İlk olarak farklı tasarımları, asimetrik kesim ürünleri nasıl tamamlayabileceğimizi görelim. Ayrıca bir de stiletto giymek için uygun yaşlara girmiş bulunuyorsunuz. Bugün her ne kadar yaş aralığı fark etmeksizin her kadın giyse de stilettonun tam yaşı 30’lu yaşlardır.

30 yaş etek kombin

Düz kesim etekleri bu tür gömlekler ile tamamlayıp, iddialı güneş gözlükleri ile tamamlayabilir ve iddialı aksesuarlar kullanabilirsiniz.

Harika 3’lü : Bej, gold ve bordo

Biliyoruz ki bazılarımız klasik giyinmekten hoşlanıyor ya da iş yaşamı gereği bu tür bir tarzı benimsemek zorunda kalıyor. İşte onlar için ise vazgeçilmez olarak 3 renkten söz edeceğiz. Bej, gold ve bordo. Bu 3 renk her zaman kurtarıcıdır ve her zaman şık görünür.

30 yaş bluz kombin

Siz de içiniz rahat bir şekilde bu renkleri bir araya getirebilirsiniz. Kolayca kombinlenen bu 3’lü şal yaka ceket, kaban ve benzeri parçaların tercih edilmesi ile birlikte harika görünecektir. Özellikle aksesuarlarınızda tercih edebileceğiniz gold detaylar ise harika bir tamamlayıcı olacak, ışıldamanızı sağlayacaktır.

30 yaş sonbahar kombin

Renkli Pantolonlar ile Gençleşin

Bol pantolonlar iş yaşamında da tercih edilebildiği günlük yaşamda da tercih edilir ve büyük bir konfor sunar. 30’lu yaşlar için kombin fikirleri arıyorsanız, farklı ve iddialı renkli pantolonları tercih edebilir ve bu tarz parçaları dolabınıza dâhil edebilirsiniz.

30 yaş pembe kombin

Büyük gözlükler ve de mini sırt çantaları da size uygun olacaktır endişe etmeyin daha bunun için yaşlı sayılmazsınız. Aksine çok da iyi bir şekilde taşıyabilirsiniz bu parçaları. Trenchcoat tasarımlarının da neredeyse tamamı size uygun olacaktır bu yaşlarda.

Bu yazıyı okuyanlar Anne Kız Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

30 yaş sade kombin

30 yaş yazlık elbise kombin

30 yaş günlük kombin

30 yaş deri kombin

30 yaş siyah beyaz kombin

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş