Fuşya rengi nasıl kombinlenir? Fuşya rengine uyumlu renkler

0

Fuşya rengi en çok hangi renkler ile uyumludur ? Fuşya rengi kıyafetleri kombinlerken bilmeniz gereken ipuçları. Hepsi Nur Melek moda bloğunda

Son zamanların moda renklerinden birisi olan fuşya birçok tonuyla dikkat çekiyor. Bu yaza damgasını vuran canlı renklerden fuşya, elbise, tesettür, çanta ve ayakkabılarda şık bir görünüm sağlıyor. Peki fuşya renk nasıl kombinlenir?

fuşya ceket pantolon
fuşya ceket pantolon kombini

Eğer fuşya rengi elbisede kullanmak istiyorsanız işiniz kolay. Sadece ona uyumlu bir ayakkabı ve çanta alarak kombini tamamlayabilirsiniz.

fuşya yazlık etek kombini
fuşya yazlık etek kombini

Fuşya renkli elbiseye gri ve siyah çanta, ayakkabı ve eşarplar uygun olacaktır. Yine bununla beraber fuşyayı sadece koyu renklerle de kullanmak zorunda değilsiniz. Fuşya rengini çok cırtlak olmayan bir sarı renkle de kullanarak harika kombinler elde etmeniz mümkün.


 

KOMBİNDE BAZI NOKTALARA DİKKAT

Fuşya rengi, sadece koyu renklerle kombinlemek zorunda değilsiniz demiştik. Fuşya rengini özellikle bu sezonun öne çıkan canlı renkleriyle de harika bir biçimde kombinlemeniz mümkün.

fuşya yazlık elbise kombini
fuşya yazlık elbise kombini

Örneğin sarı ya da hafif koyu turuncu renk bir elbise giydiğiniz diyelim bu elbiseyi fuşya rengi bir kemer ve fuşya rengi bir eşarpla tamamlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah renk bir elbiseyi fuşya renk bir kemer kullanarak daha mükemmel bir hale getirmeniz mümkün.

fuşya tesettür abiye
fuşya tesettür abiye kombini

Yalnız kombin yaparken renklerin uyumlu olmasına dikkat edin. Eğer sizin gözünüze çok cırt ya da birbirini çok boğan cinste bir kombin gibi geldiyse bunu değiştirin ve daha uyum içerisinde bir renk tercih edin.

fuşya tesettür tunik kombini
fuşya tesettür tunik kombini

Genel olarak fuşya rengin en çok uyumlu olduğu renkler siyah, altın sarııs, zümrüt yeşili ve krem renkleridir. Bu renklerle harika kombinler yakalamanız mümkün olacaktır.

fuşya tesettür etek kombini
fuşya tesettür etek kombini

JEAN İLE FUŞYA RENK

Jean pantolon, etek, elbise ve gömleklerle fuşya renk mükemmel bir uyum yakalamaktadır. Bu müthiş renkle beraber harika bir enerji yansıtmak istiyorsanız mutlaka bu kombini denemelisiniz. Örneğin Jean elbiseye fuşya renk bir çanta çok yakışacaktır.

fuşya kaban kombini
kışlık fuşya kaban kombini

Bunun yanı sıra Jean kombinlerinize fuşya renkli bir eşarp kullanarak, gittiğiniz her yerde kombinlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Fuşya tesettür kombinleri gerçekten de güzel imajlar ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle eğer görüntünüzle fark yaratmak istiyorsanız kombinlerinizde bu güçlü renge mutlaka yer vermenizi tavsiye ediyoruz.

Fuşya ile uyumlu renkleri alttaki kombin görsellerinde detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş