Günlük Kıyafetlerde Takı Uyumu

0

Günlük kıyafetlerinizde takı aksesuarlarını nasıl kullanabilirsiniz ? İşte takı-kıyafet uyumu hakkında merak edilenler ve takılar için kombin ipuçları


Günlük hayatda ve özel günlerde pek çok bayan takılara önem vermektedir. Takılar zerafeti temsil ettiği gibi giydiğiniz kıyafetlere de farklı bir hava katmaktadır. Sizlere bu yazımızda takı-kıyafet uyumunu anlatacağız. Hangi elbiseler hangi takılar ile kombinlenir yada hangi renk kıyafetler ile hangi tarz takı kullanabilirsiniz gelin hep birlikte bunları mercek altına alalım.

Günlük Yaşantıda Kolye Seçimi Nasıl Olmalı ?

Gündelik yaşantısında bayanlarımız genellikle siyah kombinlerini tercih etmektedir.Eğer siyah kombinlerinizde klasik bir görünüm elde etmek isterseniz altın sarısı takı modellerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Eğer daha spor bir tarzınız varsa daha çok renkli ve büyük kolyeleri yada bileklikleri tercih etmeniz daha isabetli bir karar olacaktır.

Şal kolye kombini


 

Bunların yanı sıra gündelik pantolon-tunik kombinlerinizi daha da renkli hale getirmek isterseniz neon tarzı kolyeleri yada büyük tek renk kolyeleri kullanabilirsiniz. Eğer kolye takmak istemiyorsanız renkli boncuklu bileklikleri tercih edebilirler.

Kıyafet-Yüzük Uyumu Nasıl Olmalı ?

Günlük hayatınızda en az kolyeler kadar yüzük uyumuda önemlidir. Gündelik kıyafetleri seçeceğiniz yüzükleri gündüz yada gece kullanımına uygun hale getirebilirsiniz.Örneğin büyük ve taşlı yüzükleri kullanarak giydiğiniz kıyafetleride klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eşarp kolye kombini

Tabi burada çok fazla abartıya kaçmamak gerekir. Eğer hem klasik hem sportif tarzınız varsa her kıyafete uyum sağlayan metal yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak özellikle taşlı yüzükleri daha sade ve gece kullanımına uygun kıyafetler ile kullanmanızı tavsiye ederim. Unutmayın ki yüzükler tarzınızı yansıtacak en önemli aksesuarlar arasında yer almaktadır.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş