fbpx

Düşük Bütçeyle İyi Giyinmenin Sırları

0
Tesettür Giyim Kabini
49 TL'den Başlayan Fiyatlar !

Kıyafete çok para harcamak istemiyorsanız işte size kıyafet seçiminde kullanabileceğiniz düşük bütçe ile uyumlu ve iyi giyinmenin sırları


Öncelikle matematiksel olarak bir hesap yaptığınız zaman aldığınız tek bir elbise yüksek fiyat olabilir ama önemli olan bu elbiseyi alırken nerelerde kullanabileceğinizi, hayatınızın yüzde kaçında kullanabileceğinizi ve yaptığınız mesleği destekliyor mu gibi soruları kendinize sormalısınız. Bunların yanı sıra ayrıca bir diğer önemli husus alacağınız elbiseyi yada takımı değişik kombinasyonlar ile nasıl kullanabileceğinizdir.

ofis-kombinleri-2017

Çok İşlevli Bluzler

Çok amaçlı kıyafet arıyorsanız bluz, ceket ve etek kombini her zaman için ideal bir seçenek olacaktır. Giyeceğiniz bluzu her ortamda ve hemen hemen her parça ile kombinleyebilirsiniz. Sade bluzleri kot pantolonlarınız yada iş için kumaş pantolonlarınız ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.


 

armine-bluz-2017

Otoriter Görünmek İçin Etek Tercih Edin

Eğer çalışıyorsanız ve işiniz hayatınızın büyük kısmını kaplıyorsa kombinlerinizde pantolon yerine uzun etekleri tercih edebilirsiniz. Çünkü pantolon her zaman için eteklere göre bir seviye daha düşük otorite imajını vermektedir.

tesettur-etek-kombinleri

Kıyafet Seçiminde Çok Yönlü Düşünün

Gardroplarda modül dediğimiz aynı parçaları yani etek modelleri, bluzleri, gömlekleri yada tunik modellerini aynı anda kaç parçayla birlikte kullanabileceğinizi hesaplamanız gerekiyor. Dolayısıyla üzerinize kıyafet seçerken bütçeniz kısıtlı ise bunları düşünmeniz sizin için büyük bir avantaj olacaktır.

WhatsApp Sipariş
WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0543 590 26 88
Hemen Tıkla