Minel Aşk 2018 Koleksiyonu

0

Tesettür abiyede modayı belirleyen, trendlere imzasını atan Minel Aşk’ın 2018 koleksiyonu sizlerle. İşte göz alıcı detayları ile Minel Aşk yeni sezon tasarımları


Minel Aşk 2018 koleksiyonu hakkında merak ettiğiniz her şey, dikkat çeken tüm detaylar, son zamanların trendleri ve tercih edilen renkler burada parmaklarınızın ucunda. Minel Aşk 2018 koleksiyonunu bu kez birlikte inceleyerek ve önemli detayları tespit ederek kendi tarzımıza yansıtacağız. O halde sözü uzatmadan incelemeye koyulalım.

Minel Aşk 2018 koleksiyonu 10

Minel Aşk’ta 2018’e Damga Vuran Koleksiyon

Yılın ilk dakikaları itibariyle, hatta yeni yıla henüz girmeden önce markanın çalışmaları görücüye çıkmış ve büyük bir beğeni almıştı.


 

Minel Aşk 2018 koleksiyonu 5

Abiye modelleri ile başlayacak olursak, bu yıl son derece ağırbaşlı ve göz alıcı bir tarzın oluşturulduğunu görüyoruz. Kararında kullanılan süslemeler, az ve damga vurucu.

Minel Aşk kadife elbise

Uçuş uçuş tüyler, ağır işlemeler ve çiçekler oldukça ölçülü bir şekilde kullanılmış, göz alıcı detaylar hazırlanmış.

Minel Aşk 2018 koleksiyonu

Aşk ile Tasarlanan Abiye Takımlar

Diğer taraftan Minel Aşk’ın 2018 koleksiyonunda en çok dikkat çeken parçalardan olan takımlar kesinlikle atlanmamalı. Bu tür bir takım mutlaka sizin de dolabınızda yer edinmeli.

Minel Aşk 2018 elbise

Çünkü son derece kullanışlı detaylara sahip… Bu tür bir takımı çalışan tesettürlü bayanlar iş yaşamında da rahatlıkla kullanabilir, günlük yaşamda da tercih edilebilir.

Minel Aşk 2018 kadife elbise

Farklı aksesuarlar ve ayakkabılar ile farklı farklı tarzları yansıtabilir bu takımlar. Dolayısıyla Minel Aşk 2018 koleksiyonunun en çarpıcı tasarımlarından biri olarak nitelemek yanlış olmaz.

Minel Aşk 2018 koleksiyonu 6

Göz Alıcı İkonik Detaylar

Her bir parçası göz alıcı olan markanın, son olarak kaban tasarımlarına göz atacak olursak, ikonik detaylar görüyoruz.

Minel Aşk tesettür abiye 2018

Cep ve yaka kısımlarında mini kürk detaylarına yer verilen tasarımlar, belinde kuşağı olan zarif tasarımlar en dikkat çeken alternatifler oluyor.

Minel Aşk 2018 koleksiyonu 9

Üstelik çokça özel renk alternatifi söz konusu… Öyle sıradan renkler değil, sizi her zaman, her ortamda farklı kılacak ve giydiklerinizi de dikkat çekici hale getirecek renkler…

Minel Aşk 2018 koleksiyonu 2

Dolayısıyla Minel Aşk, renk seçimleri ile de yine fark yaratmayı başarıyor. Bu yıl şık olmak için mutlaka dolabınızda bu markaya yer açmalısınız.

Bu yazıyı okuyanlar Pınar Şems 2018 Koleksiyonu başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş