Bayan Ametist Yüzük Modelleri

0

Son yılların trendi olan ametist yüzük modellerinde yeni modeller, ametist taşının bilinmeyen yönleri ve ametist takılarla yapabileceğiniz şık kombinler


Yüzük bayanların her zaman severek kullandığı aksesuarlar arasında yer alır. Evliliğin yegane simgesi olarak insan hayatında önemli bir rol oynayan yüzüklerin sahip olduğu anlam da oldukça etkileyici. Başlangıç ve bitiş noktası olmayan yüzükler sonsuzluğu temsil eder.

Ametist bayan yüzük 1

Her kadının hayallerindeki yüzük farklıdır. Pek çok insan günlük hayatından farklı tasarımlara sahip yüzükler kullanmayı tercih eder. Sürekli aynı takıları kullanmak yerine kıyafetlerle ve kombinlerle uyumlu hoş ve farklı tasarımlar tercih etmek oldukça caziptir.


 

Ametist bayan yüzük 9

Bu durumda hem anlamı hem de güzelliği ile dikkatinizi seçecek bayan ametist yüzük modelleri arasından kendiniz için hoş bir model seçebilirsiniz.

Ametist bayan yüzük 2

Ametist Hakkında Bilinmeyenler

Barış, sevgi, mutluluk ve inanç simgesi olarak kabul edilen ametistin Latince kelime anlamı da “sarhoş olmayan” demektir. Mavi ve mor renklerin ağırlıklı olduğu bu taş hem beyaz altın hem de saf altın ile oldukça hoş bir uyum yakalıyor.

Ametist bayan yüzük 3

Pırlanta, elmas ya da farklı değerli taşlarla birlikte süslenerek oluşturan bayan ametist yüzük modelleri özellikle fantezi yüzük tasarımlarından hoşlananların dikkatini çekiyor. Eski çağlarda dindarlığın simgesi olarak da görülen bu taş günlük hayatta oldukça sık tercih edilen değerli taşlar arasında yer alıyor.

Ametist bayan yüzük 4

Doğal ve değerli taşlar arasında uykusuzluğa, baş ağrısına, halsizliğe, negatif enerjiye karşı önlem olarak kullanılan ametist oldukça gösterişli takıların ortaya çıkmasını sağlıyor.

Ametist bayan yüzük 5

Ametist Yüzük Modelleri ile Yapabileceğiniz Kombinler

Oldukça iddialı renkleri ile dikkat çeken bayan ametist yüzük modelleri en sade kıyafetlerinizin bile görüntüsünü tamamen değiştirecek güce sahip. Işıltısı, rengi ve tasarımı ile kullanmaktan keyif alacağınız bu yüzük modelleri ile birbirinden şık kombinler yapabilirsiniz.

Ametist bayan yüzük 6

Bayan ametist yüzük modelleri arasında damla ya da armut kesim olarak bilinen taş kesimi oldukça popülerdir. Bu kesimi sırasıyla yuvarlak, oval gibi daha yumuşak hatlı şekiller takip eder. Kalp, dikdörtgen ya da altıgen gibi farklı kesimlerdeki yüzük modelleri de bayanların beğenisine sunulmaktadır.

Ametist bayan yüzük 7

Bu yüzük modelleri beyaz altın ve pırlanta ile birlikte kullanıldığı zaman gösterişli bir evlilik teklifi yüzüğü olarak da kullanılabilirler. Bayan ametist yüzük modelleri kolye ve küpe gibi takılarla birlikte oldukça zarif takı kombinleri yapmanıza yardımcı olacak hoş detayları ile her zaman severek kullanacağınız takılar arasında yer alacak.

Bu yazıyı okuyanlar Günlük Kıyafetlerde Takı Uyumu başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş