Pınar Şems 2018 Koleksiyonu

0

Tesettür abiye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Pınar Şems 2018 koleksiyonu göz kamaştırıyor. 


Tesettür abiye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Pınar Şems, adeta göz kamaştıran ve ilk bakışta farkı anlaşılan modeller ile karşımıza çıkıyor. 2018 yılında da durumun farklı olmadığını görebiliyoruz. Pınar Şems 2018 koleksiyonunu biraz daha yakından incelemeye karar verdiğimizde görüyoruz ki bu yıl artan bir şekilde ışıltılara yer veriliyor. Bu yıl daha da göz alıcı olacağımız kesin.

Pınar Şems pelerin abiye

Özel Davetlere Yaraşır Abiyeler

Çeşitli cemiyetlerde tercih edilebilecek ve adeta günün yıldızı olmamızı sağlayacak tasarımların ortak özelliği ise işlemeleri olabilir. Çünkü iyi bir işçilik ve fark yaratan tasarımlar ile karşımıza çıkıyor bu boncuk işlemeler. Dolayısıyla Pınar Şems 2018 koleksiyonu da hemen rakiplerinden ayrılıyor.


 

Pınar Şems genç abiye

Pınar Şems 2018 abiye modelleri ile akıllarda yer alıyor daha çok. Diğer giyim ürünleri de farklı ve özel olsa da abiyeleri ilk olarak aklımıza gelen oluyor. Nişan merasimlerine yakışır saflıkta, kına gecelerinde ışıldamanızı sağlayacak detaylara sahip ve yakınlarınızın cemiyetlerinde rahat ve şık olmanızı sağlayacak nitelikte pek çok farklı tasarım bu yıl da Pınar Şems koleksiyonunda yer alıyor.

Pınar Şems 2018 abiye

Trend Renklerin Birleştirici Gücü

2018 trendleri en iyi işçilik ile görebileceğiniz koleksiyon, renkler anlamında da oldukça çeşitli. İyi bir renk kartelasının oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Pınar Şems tasarımlarında görmeye alışkın olduğumuz tarz, pek çok farklı renkte karşımıza çıkıyor bu yıl.

Pınar Şems etek kombini

En asil renklerin altın renkli detaylar ile işlendiğini görebiliyoruz ya da kaban ve ceket gibi parçaların ışıltılı boncuk ve pullar ile ön plana çıkarıldığını gözlemleyebiliyoruz. Kırmızının iç ısıtıcı hali, dorenin ışıltısı en güzel bu modellerde görünüyor.

Pınar Şems 2018 tunik

Kumaşlarda Yüksek Kalite

Pınar Şems 2018 tasarımlarında kumaş türlerindeki trendleri de göz ardı etmemiştir. Kadifenin yükselişi aşikâr… Son zamanlarda giysilerden çantalara ve hatta ayakkabılara kadar pek çok farklı parçada kadife görebiliyoruz.

Pınar Şems kadife elbise

Pınar Şems de bu trendi yakalamış ve koleksiyonuna dâhil etmiş. Kadifenin asaletini ise minik ışıltılar ile destekleyerek, sadelikten yana olanları düşünmüş. Tam anlamı ile asaletin simgesi olan bu tasarımları 2018 yılında çokça göreceğiz gibi görünüyor. Farkını her zaman hissettiren tasarımcının elinden çıkan her parça bu yılın gözdesi olacak gibi görünüyor.

Pınar Şems volanlı tunik

Pınar Şems tunik elbise

Pınar Şems tesettür abiye

Pınar Şems püsküllü yelek

Pınar Şems pudra tunik

Pınar Şems pileli elbise

Pınar Şems kırmızı elbise

Pınar Şems 2018 elbise

Pınar Şems 2018 kombin

Pınar Şems fırfırlı elbise

Pınar Şems genç kombin

Pınar Şems 2018 abiye

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş