Renklere Göre Tesettür Abiye & Eşarp – Şal Kombini

0

Renklere göre tesettür abiye eşarp ve şal seçimi. Abiye için şal seçerken nelere dikkat etmelisiniz ? Hangi renk abiye hangi renk eşarp ve şala uyumludur.

Tesettür giyimin ana parçaları şal ve eşarptır. Şalı, gençler günlük tesettür kombin ve tesettür abiye kombinlerde tercih ediyor. Eşarpları ise her yaş grubundan kadın dilediği gibi kullanıyor. Eşarp ve şallar binbir çeşit modelleriyle hanımlara kombin zenginliği sunuyor.

Yeni Sezon Tesettür Abiye
Yeni Sezon Tesettür Abiye

Peki, tesettür abiye gibi daha özenli ve ağır kıyafetlere hangi renk şal gider? Abiye elbise kombini yaparken ne renk eşarp gider? İşte bu sorular tesettürlü hanımların aklını kurcalıyor. Çünkü şal ve eşarp tüm görüntüyü etkileyen ana unsur sayılıyor.

bakır renk tesettür abiye 2020

Eğer siz de bu konuda kararsızlıklar yaşıyorsanız sizler için bazı renk gruplarını ele aldık ve tesettür şal – eşarp renk uyumu konusunda incelemeler yaptık. Genç tesettür kombinleri yaparken şal rengine karar veremeyen gençleri bilhassa ilgilendiren yazımız, bundan sonraki kombinleri şüphesiz kolaylaştıracaktır. O halde başlayalım mı?


 
tafta tesettür abiye 2020
tafta tesettür abiye 2020

Yeşil tesettür abiyeye hangi renk eşarp uyumlu olur?

Yeşil kendi içinde birçok tona sahip dinamik bir renk olduğundan ne renk eşarp uyumlu olur karmaşası yaşanabiliyor.Biz yeşil tesettür abiyeye ne renk şal gider sorusuna cevap olarak hardal tonlarını, mor rengini, siyahı, krem – vizon tonlarını, pudranın en açık tonlarını, somon rengini, şeftali tonlarını öneriyoruz.

zümrüt yeşili tesettür abiye
zümrüt yeşili tesettür abiye

Yeşil elbiseyle yeşilin farklı tonlarındaki eşarp ve şallar da uyumlu olur.Ton sür ton kombin yaparken yeşili kullandığınızı düşünün; yeşile yine yeşil eşarbın uyumlu olacağını bizatihi görürsünüz.

Kırmızı tesettür abiyeye hangi renk şal gider?

Kırmızı baskın renklerden biri olarak abiye tercihinde çok öne çıkıyor. Kırmızı abiyeye ne renk eşarp olur arayışında olanlar genellikle siyah rengini kullanıyor.

Kırmızı Fırfırlı Tesettür Abiye 2020
Kırmızı Fırfırlı Tesettür Abiye 2020

Siyah renk haricinde alternatif arayanlar için önerimiz ise beyaz, krem, eğer elbise düz renkse desenli içinde kırmızılar da barındıran eşarplar, gümüş rengi, bej rengi, hardal sarısı, lacivert gibi renklerdir.

prenses tesettür abiye 2020
prenses tesettür abiye 2020

Kırmızı elbiseye hangi renk şal gider derken bir yandan da elbisenizi inceleyin: Düz renk mi, içerisinde desenler, motifler, baskılar ya da işlemeler mi var? Düz renkse daha cesur olabilirsiniz ancak hareketliyse elbise içerisindeki ikinci renkte bir eşarp uyumlu olur.

Siyah elbiseye hangi renk şal olur?

Siyah elbiseler her dönemin elbiseleridir. İster açık ister tesettür giyim; hiç fark etmez. Tesettür elbiselerde siyahı kombinlemek aslında gayet kolaydır.

Şifon Pullu Tesettür Kışlık Abiye
Şifon Pullu Tesettür Kışlık Abiye

Siyah abiyeye hangi renk eşarp gider hemen söyleyelim: Kırmızı, bordo, mavi, beyaz, gümüş, gold, yeşil tonları, mor, taba, şeftali rengi, turuncu, hardal tonları, krem rengi, vizon ve daha birçok rengi rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Pudra elbiseye hangi renk eşarp gider?

Pudra rengi oldukça yumuşak, zarif renklerden biri sayılıyor. Pudra rengi abiyeye hangi renk şal uyumlu olur bu nedenle biraz zorlaşabiliyor.

pelerinli tesettür abiye
pelerinli tesettür abiye

Pudra fazlasıyla soft olduğundan keskin bir renk kullanmak cesaret istiyor. Ancak biz moda ekibi olarak pudra elbiseye ne renk şal gider sorusuna birçok renk öneriyoruz: Gümüş, mor, füme, bej, eflatun, sütlü kahve, su yeşili, uçuk mavi, krem rengi, vişne çürüğü gibi renkleri tercih edebilirsiniz.   

Mürdüm rengi abiyeye hangi renk şal olur?

Morun koyu tonları olan mürdüm rengi elbise kombinleri için ne renk şal uyumlu olur sorusu çok geliyor. Mürdüm elbiseye hangi renk şal önerirsiniz sorusuna biraz klasik biraz yenilikçi cevaplar veriyoruz.

mürdüm tesettür abiye 2020
mürdüm tesettür abiye 2020

Mürdüm elbise için krem tonları çok zarif bir seçenek oluştururken açık gri, yeşil tonları, uçuk pembeler, uçuk maviler, siyah ve beyaz rengi gayet hoş duruyor.

Beyaz elbiseye hangi renk eşarp olur?

Bir diğer klasik renklerden beyaz, şal ve eşarp seçiminde işinizi kolaylaştıracak renklerin başında yer alıyor. Beyaz abiye ya da günlük elbise kombini yaparken beyaz elbiseye ne renk şal uyumlu olur ya da beyaz abiyeye hangi renk eşarp takılır gibi endişelerinizi bir kenara atabilirsiniz.

beyaz tesettür abiye 2020
beyaz tesettür abiye 2020

Beyaz elbise ve abiyelerde; siyah, kırmızı, pudra, yeşil, kahve tonları, mürdüm rengi, gümüş, lacivert, bordo, mavi, hardal tonları, bej, vizon ve daha aslında birçok renkte şal – eşarp kullanabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş