2018’e Damga Vuracak 10 Sena Sever Kombini

0

2018 yılı özellikle belli isimlerin öncülüğünde daha şık geçecek gibi görünüyor. 2018’e damga vuracak 10 Sena Sever kombini de işte bu yüzden önemli. Çünkü şıklığı, seçimleri ile göz dolduran Sena hanım bizlere de ilham veriyor. Ayrıca pek çok özel parça ve marka ile de tanışmamızı sağlıyor. O halde sözü çok uzatmadan 2018 yılında çokça bahsedilecek en iyi 10 Sena Sever kombinine göz atalım şimdi.

Sena Sever kombini-6

1. Renkleri kullanmayı iyi bilen ve renklerden kaçmayan Sena Hanım, bu kombininde petrol rengini son derece başarılı bir şekilde kullanmış.


 

Sena Sever kombini-8

2. Yeşilin bu tonunu hiç gri ile denemiş miydiniz? Bu kadar güzel olacağını düşünemezdik herhalde. Çizgili parçaların bir araya getirilmesi ve de dar paça pantolonun renk uyumu gözden kaçmamalı.

Sena Sever kombini-7

3. Bu kombinde yine iyi bir pantolon seçimi ile karşılaşıyoruz. Yüksek bel modelin şıklığını ise benzer tonları taşıyan şal tamamlamış. Şık bir kombin yaratmanın püf noktalarından biri de böyle basit renk uyumları yakalamak işte.

4. Baştan sona özel parçaları görüyoruz bu kombinde. Hatta ayakkabı ve çantaya kadar…

Sena Sever kombini-9

5. Günlük şıklığı yakalayabileceğiniz şık bir takım, küçük renk uyumları ve de rahat ayakkabılar…

Sena Sever kombini-2

6. Sena Sever her zaman şık ayakkabılar tercih ediyor ve her bir kombininde ayakkabıları dikkat çekiyor. Bu kez de öyle olmuş, gerçekten de çok şık değil mi?

Sena Sever kombini-1

7. Sena Hanımın küçük renk uyumlarını sevdiğini söylemiştik ama şeker bir pembe tonunun bu kadar güzel bir uyum ile karşımıza çıkacağını düşünemezdik.

Sena Sever kombini-4

8. Oversized kabanı ve şık ayakkabıları ile uğraşsız bir şekilde hazırlanıp çıkmış gibi ama çok hoş görünüyor… Zaten şık olmak da bu değil midir? Uğraşsız bir şekilde, doğal olarak gelişen bir şıklık…

Sena Sever kombini-3

9. Postalların iyi bir takım ile kombinlendiğinde ne kadar da göz alıcı göründüğünü anlayabiliyoruz bu kombinde. Çanta seçimi ise çok iddialı ama güzel…

Sena Sever kombini-5

10. Kabanı, eşarbı ve çantası ile yakaladığı ciddiyeti yine ayakkabıları ile bozmuş ve kendi tarzını yaratmış. Beğendik ve bu iddialı yanının onu farklı kıldığını düşünüyoruz. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu yazıyı okuyanlar Sena Sever’in İlham Verici Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş