Siyah Nasıl Kombinlenir ? Resimlerle İlham Alabileceğiniz Siyah Kombin Fikirleri

0

Siyah renk nasıl kombinlenir? Günlük ve özel günlerde rahatlıkla giyebileceğiniz birbirinden güzel siyah kombin fikirleri resimleri ile sizleri bekliyor

Renklerin en asili, en klasiği, en sevileni siyah; kombin yaparken garanti renklerden biridir. Her kadının hatta erkeğin dolabında mutlaka siyah yoğunluğu vardır.

siyah tesettür ikili takım
siyah tesettür ikili takım

Çünkü siyah hiçbir zaman yanıltmaz, şaşırtmaz, rezil etmez, kötü duruma düşürmez kısacası siyah her zaman banko renktir. Peki, bu kadar istenileni sunan siyah rastgele kombinlenir mi? Hangi renklerle siyah gücünü kaybetmeden kombinlenir?

siyah beyaz kap
siyah beyaz kap

Siyah tek başına kurtarıcı parça olmaya yeter mi? İşte size siyah nasıl kombinlenir sorusuna alternatif cevaplar;


 

Siyah & taba uyumu

Siyah rengini hiç taba rengi ile kombin yapmayı denediniz mi? Taba yumuşacık rengiyle sonbahar ve kış aylarının şahane ikilisi oluyor. Siyahın keskinliğini taba ile kırabilir, her iki rengi de dengeli, şık şekilde yansıtabilirsiniz.

siyah gömlek taba pantolon
siyah gömlek taba pantolon

Siyah elbise ya da ikili takımın üzerine taba renk çanta, eşarp, ayakkabı tercih edebilir; siyah üzeri taba ceket giyebilir ya da taba kombininizi siyahla tamamlayabilirsiniz. Bu iki renge şans vermenizi öneririz.

siyah pembe uyumu
siyah pembe uyumu

Siyah & pembe kombini

Siyah nasıl kombinlenir sorusuna en tatlı renk cevabı pembe olabilir. Pembenin uçuk ve canlı tonlarını siyahla meç etmenizi öneririz. Siyah elbisenizi pembe kot ceketle giyebilir, siyah bir pantolonun üzerine pembe bir bluz tercih edebilirsiniz. Eğer tesettürlüyseniz eşarp – pardesü – elbise tercihlerinizde pembeyle siyahı bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz.

siyah kiremit uyumu kombin
siyah kiremit uyumu kombin

Siyah & kiremit rengi kombini

Siyahın çok yakıştığı bir diğer renk kiremit rengidir. Kiremit rengi son birkaç sezonun trend renklerinden biri sayılıyor.

siyah kiremit uyumu
siyah kiremit uyumu

Siyahla birlikte kullanıldığında kiremit renginin canlılığını daha net görürken aynı zamanda siyahın asaletinden yararlanabiliyoruz. Siyah ve kiremit rengini aksesuarlardan ana parçalara kadar her şekilde bir araya getirebilirsiniz.

siyah haki uyumu
siyah haki uyumu

Siyah & haki kombini

Haki rengi sonbahar – kış renkleri kabul edilse de ilkbahar yaz dâhil olmak üzere tüm yıl her giyside ve aksesuarda haki yeşilini görebiliyoruz. Siyahın keskinliğini biraz kırmak istiyorsanız eğer haki yeşilini öneririz. Siyah ve haki birbirine çok yakışıyor, zarif bir uyum sergiliyor.

siyah gold uyumu
siyah gold uyumu

Siyah & gold kombini

Siyah rengini olduğundan daha şık, daha asil ve zarif gösteren renklerden biri de gol yani altın tonlarıdır. Siyah tek başına bile güçlüyken yanına altın detayını eklediğinizde daha göz alıcı oluyor. Özellikle abiye gibi özel giysilerde kıyafetinizi altın rengi bir kemerle ya da altın takılarla tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş