Zümrüt Yeşili Nasıl Kombinlenir?

0

Zümrüt rengi nasıl kombinlenir? Zümrüt yeşiline en uyumlu renkleri görselleri ile birlikte görebileceğiniz harika bir yazı hazırladık. İşte zümrüt renginin ihtişamı

Renk trendlerinde daima önemli bir yerde olan zümrüt yeşili, kendine has cazibesiyle kadın modasını yönlendirmeyi başarıyor. Zümrüt yeşili, iddialı bir renk olduğundan farklı renklerle kombin yapmak biraz kafa karıştırabiliyor.

zümrüt ceket kombini
zümrüt ceket kombini

Zümrüt yeşiliyle hangi renkler uyumlu bunu bilmek gerekiyor. Öte yandan zıt renkleri bir araya getirmekten hoşlananlar için zümrüt nasıl kullanılır incelemek gerekiyor. İşte enerjisi ve güçlü duruşuyla zümrüt yeşili kombin önerileri;

zümrüt yeşili kaban kombini
zümrüt yeşili kaban kombini

Zümrüt yeşili ve kırmızı – bordo tonları

Zümrüt yeşili nasıl kombinlenir dendiğinde akla gelen ilk renk kırmızı ve tonları oluyor. Kırmızı ve bordo, zümrüde en çok yakışan iki güçlü renktir. Elbette kırmızı en az zümrüt kadar dikkat çekici olduğundan bu iki rengi çok dikkatli şekilde kullanmalısınız. Örneğin kırmızı bir elbise giydiyseniz takılarınızda zümrüt kullanabilirsiniz.


 
zümrüt bol pantolon-kırmızı kazak
zümrüt bol pantolon-kırmızı kazak

Zümrüt yeşili & gümüş ve altın

Zümrüdün altın ve gümüşle olan zarif uyumundan gündelik ve gece davetlerinde yararlanabilirsiniz. Zümrüt rengi bir elbiseyi gümüş, altın ayakkabılar ya da aksesuarlarla tamamlayarak ölçülü bir şıklık oluşturmak mümkündür. Zümrüt rengi dikkat çekici bir renk olduğundan altının, gümüşün asil ışıltısıyla daha güçlü bir görüntü oluşturabilirsiniz.

kışlık zümrüt renk kombini
kışlık zümrüt renk kombini

Zümrüt yeşili ve pudra tonları

Zümrüt ve pembe tonları kulağınıza garip gelebilir ancak bu iki rengin birbirini çok dengeli şekilde tamamladığını görünce siz de seveceksiniz. Modacılarında sevdiği bu uyum onlarca farklı kombin yapılmasına zemin hazırlıyor.

zümrüt dantelli etek
zümrüt dantelli etek

Zümrüt ve pembe tonlarını bir arada kullanırken bir rengin diğer rengin önüne geçmesine izin vermeyin ve üçüncü bir renk karmaşasından uzak durun.

zümrüt casual kombin
zümrüt casual kombin

Zümrüt yeşili ve siyah uyumu

Siyah klasik renklerden biri olarak bir araya geldiği her renkle müthiş bir uyum sağlıyor. Yeşilin ve siyahın resmi yönüyle ofis kombini bile yapabilirsiniz. Zümrüt yeşilini aksesuarlarla da zenginleştirebilirsiniz.

zümrüt yeşili tunik kombini
zümrüt yeşili tunik kombini

Tesettür Giyimde Zümrüt Yeşili

Tesettür giyimde zümrüt yeşili nasıl kombinlenir diye merak edenler yukarıda önerdiğimiz renklerle birlikte kırık beyaz, hardal sarısı, gri, füme, taba, kahverengi, somon rengini kullanabilir.

zümrüt yeşili tesettür abiye
zümrüt yeşili tesettür abiye

Zümrüt rengi bir elbiseyi yumuşak bir renk eşarp ve ayakkabıyla tamamlayabilir ya da eşarbınızı zümrüt seçerek oluşturduğunuz kombine yeşilin zarafetini ekleyebilirsiniz.   

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş