Taba Rengi Hangi Renklerle Uyumludur

0

Son yılların trend renklerinden olan taba rengi hangi renklerle uyumludur ve taba ile kombin yapabileceğiniz renk tonları

Kızılımsı kahverengi şeklinde tanımlanan taba rengi, yumuşacık renk dokusu ile tüm eşya ve giysilerde beğeni topluyor. Moda bilindiği üzere sürekli değişen, güncellenen, her sezon yenilenen bir dünyadır. Taba renginin moda dünyasındaki yeri oldukça geniş ve önemlidir.

Taba ikili tesettür takım


 

Her yıl mutlaka yeni sezon renk önerileri arasında tabaya yer veriliyor. Gözde bir kıyafetin taba renk seçeneği sıklıkla tasarlanıyor. Taba zamansız ve klasik renkler arasında boy gösteriyor. Hiçbir zaman modası geçmiyor. Taba renginin verdiği ağır şıklık çok az renkte vardır.

taba rengi kombinleri-5

Bu sebeple üreticiler renk kartelâsından taba rengini eksik etmiyor. Taba renk bir kıyafet veya aksesuar alındığında akıllara hemen taba rengi hangi renklerle uyumludur sorusu geliyor. Taba, joker renk dediğimiz renklerden olduğundan aslında uygun parçalarla bir araya getirildiğinde hemen her renk ile uyum sağlıyor.

taba trençkot kombin

Siyah: Giyimde ve aksesuarda kadın – erkek ayırt etmeksizin kurtarıcı, klasik renklerden biri olan siyah her renk ile uyum sağladığından ve kişiyi şık gösterdiğinden çok sık tercih ediliyor. Taba rengi de en az siyah kadar klasik olmuş renklerden. Siyah ve tabayı bir araya getirip kombin yapmak elbette istenilen şık görüntüyü karşılıyor.

Taba etek tesettür kombini

Bej tonları: Bej ve bej rengine yakın renklerle güçlü taba rengini bir araya getirmek güzel bir görüntüye imza atıyor. Taba rengi hangi renklerle uyumludur düşüncesini bej tonlarıyla somutlaştırabiliriz.

Taba tesettür elbise kombini

Bordo rengi: Taba ve bordo pastoral bir uyum sergiliyor. Doğadaki renklerin birbiri ile olan muhteşem uyumunu taba ve bordo ile birlikte görebiliyoruz. Bordonun güçlü rengini tabanın yumuşak tonlarıyla dengelemek mümkündür.

Su Yeşili ve Mavi: Su yeşili ve mavinin açık tonları veya mavinin en koyusu olan lacivert yine taba ile bir arada kullanılabilen renklerden. Açık mavi soft bir renk olduğundan taba gibi güçlü bir renk tercih edildiğinde dengeli bir görüntü sunuyor. Taba rengi hangi renklerle uyumludur sorusuna verilebilecek en fresh cevaplardan biri hiç şüphesiz mavi tonlarıdır.

taba rengi kombinler-3

Yeşil ve tonları: Yeşil ve taba güçlü renkler olduğu halde bir arada yumuşak bir renk geçişi yapmayı başarıyor. Özellikle tesettür giyimde taba ve yeşilin muhteşem bir uyumu söz konusudur. Yeşil bir pardesü üzerine takılan taba renk şal veya tam tersi taba pardesü & yeşil yaş uyumu oluşturulabilir. Tesettür giyimde yeşilin her tonu kullanılıyor; taba yeşile zarif şekilde uyum sağlıyor.

Taba tesettür gömlek kombini Taba tesettür bluz kombini Koyu taba tesettür kombini taba rengi kombinler-2 taba rengi kombinleri-6 taba rengi kombinler-1

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş