Tesettür Gelinliklerde 2018 Fiyatları

0

2018 tesettür gelinlik fiyatları nelerdir? Gelinlik fiyatları neye göre değişiyor işte gelinlik fiyatı hakkında merak edilenler

Tesettür gelinlik modelleri farklı tasarımları ile gelin adaylarının beğenisine sunuluyor. Her alanda olduğu gibi gelinlik alanında da oldukça çeşitli tasarımların bayanların beğenisine sunulduğu tesettür gelinlik modelleri her zevke hitap ediyor.

2018 tesettür gelinlik fiyatları 6


 

Gelinlik modasında öne çıkan detaylar tesettür gelinlik modellerinin şekillenmesinde yardımcı olurken aynı zamanda tesettür modasının kendi dinamikleri de ortaya oldukça dikkat çekici modellerin çıkmasında etkili oluyor.

2018 tesettür gelinlik fiyatları 3

Prenses, A kesim, deniz kızı ya da yarım balık kesimlere sahip olan tesettür gelinlik modelleri tesettürlü gelin adaylarının beğenisine sunuluyor.

Her Zevke Uygun Seçenekler

Gelinlik tasarımlarında her yeni sezonda kesinlikle öne çıkacağı bilinen bazı modeller vardır. Göğüs altından bollaşan robadan kesime sahip kraliyet gelinlik modelleri; salaş kesimleri ve dantel detayları dikkat çekerken aynı zamanda tarlatan kullanılmayan vintage gelinlik modelleri;

2018 tesettür gelinlik fiyatları 4

dizden itibaren açılan vücudun üst kısmını saran balık gelinlik modelleri; belden aşağıya doğru açılan üst kısmı daha dar olan A kesim gelinlik modelleri ve her dönemin en popüler kesimi olan prenses gelinlik modelleri tesettüre uygun tasarımları ile gelinlerin beğenisine sunuluyor.

2018 Tesettür Gelinlik Fiyatları

Tesettür gelinlik fiyatları da kesim, kumaş, işleme ve işçilik gibi belirleyici etmenlere göre değişkenlik gösteriyor. Tesettür gelinlik fiyatları için bir aralık vermek gerekirse 1500 TL’den başlayan fiyatların sonu sadece gelinler tarafından belirleniyor.

2018 tesettür gelinlik fiyatları 5

Gelinlikte kullanılan tülün, dantelin ya da işleme boncuklarının kalitesine ve türüne göre tesettür gelinlik fiyatları değişkenlik gösteriyor. Ortalama olarak kaliteli ve işçiliği güzel tesettürlü gelinlik fiyatları 1500 TL ile 3000 TL aralığında değişiyor.

Elbette tesettür gelinlik fiyatları bu aralıkla sınırlı değil ancak ortalama fiyatlar evlenecek çiftler için ortalama bir hesap yapma şansı verebilir.

2018 tesettür gelinlik fiyatları 2

Özel Günlere Özel Tasarımlar

Tesettürlü gelinlik fiyatları tasarım ve malzeme detaylarının yanı sıra aksesuarlara göre de değişkenlik gösteriyor. Gelin duvağı, eldiveni ve çiçeği tesettürlü gelinlik fiyatları için belirleyici unsurlar arasında yer alıyor.

2018 tesettür gelinlik fiyatları 1

İnci ya da swarovski taş işlemeli aksesuarlar fiyatları yükseltirken cam ya da imitasyon boncukların en az inci ve swaroski kadar etkileyici bir şıklık yarattığı tesettürlü gelinlik, fiyatları daha uygun fiyat aralıkları ile gelinlerin beğenisine sunuluyor.

Bu yazıyı okuyanlar Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş