Tesettür Gelinlik Modelleri 2018 Trendleri

13

Tesettür gelinlik modelleri 2018 sezonu için görücüye çıkıyor. İşte göz alıcı tasarımları ile 2018 tesettürlü gelinlikler !


Bir çok yeni evlenecek gelin adayı 2018 yılı için tasarlanan gelinlik modellerini merakla bekliyor. Bu yüzden gelinlik seçimini kolaylaştırmak için yeni sezonda trend olacak tesettür gelinlik modellerini mercek altına alıyoruz. İşte size detaylar…

2018 Tesettür Gelinlik Trendleri

Geçtiğimiz sezon balık kesim tesettür gelinlik modelleri bir hayli yoğun ilgi görürken 2018 sezonunda bu tip gelinlikler biraz arka planda duracağını söyleyebiliriz. Bunun sebebi balık kesimin her vücut tipine uymaması ya da gelinlik dikim evlerinin tesettürlü gelinlik formlarını hala kafalarında oturtamamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

2018 kapalı gelinlik


 

A kesim tesettür gelinlikler, prenses gelinlik modelleri, pelerin detaylı gelinlikler, üç boyutlu gelinlik modelleri ve yoğun dantel işlemeli gelinlik tasarımları 2018 yılına damga vuracak.

işlemeli a kesim tesettür gelinlik

A Kesim Tesettür Gelinlikler 2018’de Zirve Yapacak

2018 tesettür gelinlik modelleri arasında her bedene rahatlıkla uyum sağlayan ve hatta doğru model seçildiğinde zayıf gösterecek olan A kesim gelinlik tasarımları zirvede yer aldığını söyleyebiliriz. A kesim tesettür gelinlikleri 2018 sezonunda danteller, drapeler, şifon pelerinler ve tüy detayların süsleyeceğini şimdiden tahmin etmek zor olmasa gerek.

2018 dantelli tesettür gelinlik

Dantelli Tesettürlü Gelinliklere Sihirli Dokunuşlar

Gelinliklerden söz edip de dantellerden bahsetmemek olmaz. Dantellerin yukarıdan aşağıya süzülen motifleri ile göz alıcı bir şekilde kullanıldığı kapalı gelinlikler 2018‘de kır düğünlerinde sıkça görebiliriz. Yeri gelmişken hemen belirteyim dünyaca ünlü gelinlik markalarının dekolteli şık gelinlik modellerini artık tesettüre uyumlu formlara rahatlıkla sokulabiliyor.

Taş detaylı tesettür gelinlik 2018

Örneğin dünyanın gelinlik markası olan Pronovias’ın koleksiyonunda beğendiğiniz dantel işlemeli gelinlik modelini tesettüre uyumlu hale getirtebilirsiniz. Burda önemli olan terzinin mahareti.

Romantizmin Sembolü Prenses Gelinlik Tasarımları

Prenses gelinlikler, 2018 tesettür gelinlik tasarımlarında öne çıkan bir diğer model diyebiliriz. Yeni sezonda kapalı prenses gelinlik modellerini zümrüt, swarovski gibi değerli taşlarla süslenmiş formlarda görebiliriz.

Prenses tesettür gelinlik 2018

Bunların yanı sıra uzun duvak ve uzun kuyruklu tasarımlar 2018 prenses tesettür gelinlik modellerinde öne çıkan tasarımlar olduğunu söyleyebiliriz. Fakat prenses gelinlikleri fit ve ince vücuda sahip olan gelin adaylarının tercih etmesi gerektiğini belirtmek isterim.

Üç boyutlu tesettür gelinlik 2018

2018 Tesettür Gelinliklerde Üç Boyut Furyası

Gelinlik trendleri arasında belki de son zamanlarda en yoğun ilgiyi gören üç boyutlu gelinlik tasarımları yer alıyor. 2018’de bu üç boyutlu tasarımları tesettürlü gelinliklerde daha çok göreceğiz. Tıpkı normal gelinliklerde olduğu gibi kapalı gelinliklerde de üç boyut furyasına hazırlıklı olun.

2018 A kesim kapalı gelinlik

Tesettür Gelinlik Modeli Seçimi

Tesettürlü gelinlikler bildiğiniz gibi diğer gelinliklere göre daha detaylıdır bu yüzden kapalı gelinlik seçimi diğer normal gelinliklere göre biraz daha zordur. Türbanıyla, ayakkabısıyla, makyajıyla, duvak ve detay aksesuarları ile tesettür gelinlikler bir bütün olması gerekir. Dolayısıyla tesettür gelinlik seçmeden önce internetten model araştırıp ince eleyip sık dokumanızı öneririz. Gelinlik seçiminde en önemli faktör gelinin vücut  yapısına birebir örtüşmesidir.

2018 sade tesettür gelinlik

Örneğin kilo fazlası olan bir gelin  balık kesim veya kabarık gelinlik modelini seçmemeli bunun yerine daha rahat kalıplı a kesim ya da prenses model bir gelinlik seçmeli. Gelinlik seçiminde bir diğer önemli kriter ise düğünün yapılacağı mekandır.

2018 tesettürlü gelinlik

Eğer düğün dış mekanda yapılacaksa daha sade ve minimal bir model seçilmeli. Kır düğününde sade a kesim ya da balık kesim bir gelinlik sizi son derece asil göstereceğinden emin olabilirsiniz. Düğün bir salonda yapılacak ise gelinliğinizi biraz detaylandırıp daha ışıltılı bir modele yönelebilirsiniz. Işıklar altında parıldayan bir gelinliğe kimse hayır diyemez 🙂

Tül etekli tesettür gelinlik 2018

Gelinlik seçiminden önce nişanlığa ihtiyacım var diyorsanız 2018 tesettür nişanlık modellerine de göz atabilirsiniz.  Hem muhafazakar kesime uygun, hem de şık modellere sahip yeni sezonun en gözde nişanlıklarını bulabilirsiniz.

Setrinur tesettür gelinlik

Akay tesettür gelinlik

Kabarık tesettür gelinlik 2018

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş