Yeni Sezon Mezuniyet Saç Modelleri

0

Mezuniyet geceniz için birbirinden harika ve kendiniz evde yapabileceğiniz en yeni mezuniyet saç modelleri sizleri bekliyor

Mezuniyet törenleri gençler için oldukça önemlidir. Bu özel günün hazırlıkları ise aslına bakarsanız daha okulun ilk günü başlar. Yıllar bir bir geri sayılır ve muhteşem zaman dilimine yaklaştıkça heyecan doruk noktaya çıkar. Elbette genç kızların heyecanı erkeklere göre biraz daha fazla, neden? Çünkü sadece ne giyeceğim değil, aynı zamanda saçımı nasıl yaptıracağım telaşı vardır bir de.

kalın örgü mezuniyet saç modeli


 

Bu telaşı son gün kuaförün ellerine bırakmayıp daha önceden planlayanlar için mezuniyet törenlerine en çok yakışan saç modellerimizi araştırdık ve bu yazımızı en güzel saç modelleriyle süsledik. Buyrun yazımızın devamına…

topuz mezuniyet saç modeli 2019

Sırt detaylarına dikkat çekmek için ense topuzu…

Mezuniyet törenlerinde yapılan saç modellerinin belirleyicisi giyilecek elbisenin modelidir. Eğer mezuniyetiniz için sırt detaylı bir elbise seçtiyseniz ense topuzu saç modeli ideal tercihlerden biridir. Üstelik ense topuzu kep atma törenlerinde de kullanım kolaylığı ile avantajlı bir modeldir ve kepinizi kolaylıkla takıp çıkarabilirsiniz.

at kuyruğu mezuniyet saç modeli

Kolay kullanım için düşük atkuyruğu…

Genç kızların en çok kullandığı modellerden biridir düşük atkuyruğu. Mezuniyet törenlerinin vazgeçilmezidir ve mutlu yüz ifadeli genç kızlara çok da güzel yakışır.

kalın örgü mezuniyet saç modeli

Yaşlarına yakışan hafif abiyeler ve uçuş uçuş şifon kıyafetlerle bütünleyici bir model olan düşük atkuyruğu aynı zamanda kep atma törenlerinde de kepi rahatça takıp çıkarmayı sağladığı için oldukça avantajlı bir modeldir.

su dalgası saç modeli 2019

Saf güzelliğin yansıması su dalgası…

Su dalgası genç kızlara oldukça yakışan bir model. Saflığı ve masumiyeti yansıtan su dalgası, mezuniyet törenlerinde hafif makyajla bütünleştiğinde pırıl pırıl bir güzellik çıkar ortaya. Uçuşan elbiselerden tutun da abiyelere ve takımlara varana kadar tüm kıyafetlerle yakışan su dalgası ile mezuniyetinizde ışıldayabilirsiniz.

düğümlü su dalgası saç modeli

Mutluluğun yansıması düğümlü su dalgası…

Su dalgasının masumiyeti yansıttığından bahsetmiştik. Bu masumiyeti taçlandırmak ve mutluluğu zirvede yaşamak için saçlara çiçek takmak iyi bir fırsat. Bunun için en ideal modellerden biridir düğümlü su dalgası. Ancak saçınıza çiçek takmak gibi bir düşünceniz varsa tek renk kıyafet seçip çiçekleri renkli tutmanız gerekir.

çapraz örgü mezuniyet saç modeli

Zarafetin simgesi örgülü topuz…

Mezuniyet törenlerinde giyilecek bin bir çeşit kıyafet var.  Genç kızlara düşense kendi yaşlarına uygun kıyafetler seçmek, eğer abiye giyilecekse genç modeller tercih etmektir. Genç abiyelerle kullanılan en güzel modellerden biri ise örgülü topuzdur. Eğer abiyeniz tek renkse örgülerin arasına küçük çiçekler bile yerleştirebilir ve zarafetin yürüyen hali olabilirsiniz.

cool mezuniyet saç modeli

Cool olmak isterseniz ıslak saç modeli…

Her kız cici kız değildir. Bazıları da kot ceketle veya deri kıyafetlerle mezun olmak ister. İşte o kızlar için en ideal modeldir ıslak saç. Islak saç modelini uzun saçlarda uygulamak zordur ve uzun saçta güzel bir görüntü olmaz. Bu yüzden ıslak saç kullanmak istiyorsanız saçlarınız omuzlarınızı geçmemelidir.

Bu yazıyı okuyanlar 2019’a Damga Vuracak Tesettür Mezuniyet Elbiseleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş