Arnavut Kremi Nedir? Ne İçin Kullanılır? Fiyatı Nedir?

0

Arnavut kreminin cilde faydalarını, bu kremin tüm detaylı özelliklerini içeriğimizde bulabilirsiniz. İşte Son zamanların popüler kremi olan arnavut kremi hakkında bilmeniz gerekenler.

Arnavut kremi, cildin beyazlamasını ve lekelerin giderilmesini sağlayan özel olarak formüle edilmiş bir kozmetik kremdir. Arnavut kremi nedir sorusuna net şekilde şu cevabı verebiliriz: Cilt yüzeyindeki birçok lekeyi gideren, cilt yaralarının ve sivilcelerinin geçmesine yardımcı olan krem, çil, doğum lekesi, güneş lekesi gibi problemlerde de etkilidir. Özellikle yüzdeki birçok cilt tahribatına karşı etkili bir kremdir. Arnavut kremi ya da diğer bilinen adıyla aklık kremi, içeriğinde Arbutin isimli bir madde barındırıyor. Kremin formülü ibn-i Sina formülüne dayanıyor. Orta Asya döneminden bu yana kullanılan krem, cilt beyazlığını korumada mükemmel sonuçlar veriyor. Ülkemizde de çok yaygın olan aklık kremi; eczane, aktar ve kremin kendi satış noktalarında satılıyor.

civasız aklık kremi
civasız aklık kremi

Arnavut Kremi Ne İşe Yarar?

Arnavut kreminin kullanım alanları şöyledir;

  • Kırışıklığa iyi gelir, yaşlanmayı geciktirir, yaşlılık izlerini onarır.
  • Cildi beyazlatır, bölgesel kararmalara yardımcı olur.
  • Ciltteki sivilcelerin iyileşmesini sağlar, sivilce izlerinin oluşumunu önler.
  • Cilt lekelerini önler, güneş lekelerinin oluşmasını önler.
  • Hücre yenilemeyi sağlar, cildi içten tazeleyerek cilt problemlerinin önüne geçer.
  • Yaşlanma belirtilerini yavaşlatır.
  • Güneşin zararlı ışınlarından korur, etkileri azaltır.
  • Cildin nemli kalmasını sağlar, nem dengesini korur.
  • Ciltteki renk pigmentlerini harekete geçirir, cildin rengini açar, lekeleri onarır.

arnavut kremi


 

Arnavut Kreminin Etkisi ve Kullanım Süresi

Arnavut kremini kullananlar genellikle bir ya da iki defa ince bir tabaka şeklinde kullandığını söylüyor. Her krem yaklaşık 6 ay kadar kullanılabiliyor. Kremin etkilerini ise ikinci aydan itibaren görülmeye başlanıyor. Kremin etkisinden faydalanmak için minimum 2 ay kullanılması öneriliyor. 4-5 aylık süreçten sonra ise cilt renginde birkaç ton renk açılması bekleniyor. Kremi temiz cilde, yedirerek kullanmak önemlidir.

Arnavut Kremi Fiyatı

Arnavut kremi fiyatları, kremin gramajına göre farklı seviyelerde satılıyor. Ancak kremin faydaları, uzun kullanımı ve etkileri düşünüldüğünde Arnavut kremi oldukça cüzi seviyelerde kullanıcılarla buluşuyor. Ürün sipariş edildiğinde genellikle kargo ücretsiz olduğundan krem fiyatı hemen her bütçeye uyum sağlayabiliyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş