2017 Kış Sezonu Tesettür Kombinleri

2

Süveterler, eğlenceli trençkotlar, pratik triko tunikler, battaniye şallar, etnik desenli pançolar. 2017 tesettür giyim kış sezonu hem rahat hem çok şık !

Kumaş Seçimi Kış Giysileri İçin Önemli

Kışın kat kat giyinmek can sıkıcı olabilir, fakat doğru parçaları seçerseniz daha kolay ve daha şık kombinleri yakalayabilirsiniz. Önemli olan seçtiğiniz parçaların kumaş yapısıdır. Kat kat giyinmek yerine kalın dış giysi sizin daha kaliteli giyindiğinizi göstereceğinden emin olabilirsiniz.

Sena Sever 2017 kış kombini
Sena Sever 2017 kış kombini

Daha Az Parça İle Kış Kombininizi Yapabilirsiniz

Örneğin triko tuniğinizin üzerine yelek giyip bir de üstüne kaban giymeniz kombin yaparken kafanız karışacağı için size avantaj yerine dezavantaj getirecektir. Bunun yerine uzun triko tunik yada boğazlı bir kazak giyip dış giysinizi kalın bir kaban seçerseniz sizi hem daha sade gösterecek hem de kombin yapmanızı kolaylaştıracaktır.


 
Boğazlı kazak trençkot kombini
Boğazlı kazak trençkot kombini

Her Zaman Ölçüyü Koruyun

Her zaman için sade ve ölçülü kombinler tesettürlü bir bayanın dışarıdaki stilini belirlemektedir. Bu yüzden kış kombinlerinizde ölçülü ve olabildiğince sade olun. Tabi her mevsimde yeni stiller deneyebilir ve nasıl görüneceğini az  çok kendiniz karar verebilirsiniz önemli olan tesettür giyim ölçülerinin dışına çıkmamaktır.

Elif Doğan kış kombini
Elif Doğan kış kombini

Kışların Olmazsa Olmazı Kabanlar

Birçok stilde ve tasarımda yeni sezon kabanlar online tesettür giyim alışveriş sitelerinde erişilebilir durumdadır. Eğer kış aylarında çok fazla üşüyorsanız tercihinizi yün tesettür kaban modellerinden yana kullanın. Yün kabanlar özellikle soğuk sabah günleri için çok ideal bir seçenek olacaktır. Ayrıca kabanlar sadece 2017 tesettür giyim kış sezonunda değil tüm kış sezonlarında en sık kullanılan parçalar olduğunu hatırlatmak isterim.

2017 kışlık kaban
2017 kışlık kaban

Kışın Az Renk ve Minimal Desenler Tercih Edin

2016-2017 tesettür giyim kış sezonunun en trendi olan trikolarda çok desenli, çok renkli tasarımlardan ziyade basit çizgilere ve kesimlere sahip modelleri tercih etmelisiniz. Çünkü kışın yaza göre daha çok parça üstümüzde olduğu için bu parçalardaki renklerin ahengini yakalamayabilirsiniz.

2017 kış sezonunun en ideal ve en yeni tesettür kombinlerini sizler için bir araya getirdik. Detaylı fikir için galerimize göz atabilirsiniz.

2017 Kış Tesettür Giyim Kombinleri Resimli Galerisi

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş