Şüheda Türkoğlu’nun En Sevilen 15 Kombini

0

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Şüheda Türkoğlu’nun stilinize renk katacak ve sizlere ilham verecek en sevilen 15 kombini


Şüheda Türkoğlu, Instagram dünyasının son zamanlarda en çok dikkat çeken isimlerinden biri. Tarzı ile göze çarpan Şüheda Hanım, casual kombinleri ile beğenileri topluyor. Bugün çokça takipçisi olmasının sebebi olan kombinlerini yakından incelemeye ne dersiniz?

Şüheda Türkoğlu kombinleri-1

Onun tarzını beğenenler ve kombinlerinden ilham almak isteyenler, detaylara takılmalı ve renk uyumlarına dikkat etmeli. Şimdi hep birlikte yapacağımız incelemeler ile Şüheda Türkoğlu kombinlerini masaya yatıracağız. Sonrasında ise onun gibi şık olmak daha kolay olacak.


 

Şüheda Türkoğlu kombinleri-2

Şüheda Türkoğlu’nun Naif Şal Seçimleri

Hemen konuya tercih ettiği eşarp ve şallar ile başlamak istiyoruz. Çünkü çok önemli ve ilk göze çarpan detay burada. Kombinini tamamlayan üst parçaları ile birebir uyum içerisinde olan eşarpları tercih ediyor ve bunu çok sık yapıyor. Örneğin, sık sık kazağı ya da kabanı ile bütünleşen renkleri tercih ediyor. Bu da bütün olarak göze hoş görünen bir tarz ortaya çıkarıyor.

Şüheda Türkoğlu kombinleri-3

Sportif ve Salaş Tarz

Diğer taraftan salaş bir tarzı benimsediğini, bu yüzden de bol kazakları, boyfriend jeanleri ve spor ayakkabıları sıkça tercih ettiğini görüyoruz. Bu da sizin için bir yol gösterici olabilir. Şüheda Türkoğlu kombinlerinin dikkat çeken bu detayını ayakkabı seçimleri ile sürdürebiliriz. Aynı salaş tarzı ayakkabı seçimlerinde de hissettirebiliyor.

Şüheda Türkoğlu kombinleri 4

Birbirinden göz alıcı spor ayakkabıları, bootie ve Oxford ayakkabıları onun rahat bir tarzı olduğunu gösteriyor. Minik ve uzun askılı çantaları ise yine rahatlığa önem veren tarzının birer parçası, bu tür çantalar, kombinin önüne çıkmadığı gibi soft bir tarz oluşturuyor.

Şüheda Türkoğlu kombinleri 5

Sihirli Aksesuarlar

Şüheda Türkoğlu kombinleri ile ilgili olarak söyleyebileceklerimizin sonuncusu ise aksesuarlara dair. Çanta dışında sık sık kemer kullandığını görüyoruz. Bir de gözlüğü var ve bunun dışında aksesuar kullanmayı çok tercih etmiyor gibi görünüyor.

Şüheda Türkoğlu kombinleri 8

Belki bazen saati de kombinin bir parçası olarak gözümüze çarpabilir ancak ihtiyaçlar dışında çok fazla aksesuar ve takı kullandığını göremiyoruz. Kolyeler, bileklikler ve benzeri onun tarzının parçası değil pek. O daha çok tercih ettiği iyi birkaç parçayı uyumlu hale getirerek tarzını ortaya çıkarıyor. Çok da güzel sonuçlar yaratıyor.

Şüheda Türkoğlu kombinleri 6

Şüheda Türkoğlu’nun tarzına siz de bu detaylar sayesinde kolayca sahip olabilirsiniz.

Bu yazıyı okuyanlar 2018 Tesettür Spor Kombinleri Şık ve Rahat başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Şüheda Türkoğlu kombinleri 7

Şüheda Türkoğlu kombinleri 9

Şüheda Türkoğlu kombinleri 10

Şüheda Türkoğlu kombinleri 11

Şüheda Türkoğlu kombinleri 12

Şüheda Türkoğlu kombinleri 13

Şüheda Türkoğlu kombinleri 14

Şüheda Türkoğlu kombinleri 15

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş