Büyüleyici Aybüke Nur Demirci Kombinleri

0

Giydiği kıyafetler ile zihinlere kazınan Aybüke Nur Demirci’nin üst düzey konforlu kombinlerini sizler için mercek altına aldık. İşte en sevilen Aybüke Nur Demirci kombinleri


İnternetin hayatımızda yer alması ile birlikte çokça ilhama kolayca ulaşabiliyoruz. Instagram ise son yıllarda bunun en güzel örneği. Instagram dünyası pek çok insanı fenomen haline getirirken, başarılı isimleri de karşımıza çıkarıyor. Aybüke Nur Demirci ise birbirinden güzel ve dikkat çekici kombinleri ile karşımıza çıkanlardır.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 1

İlham verici kombinlerini takipçileri ile paylaşan ve tesettür modasının dikkat çekenlerini hatırlatan Aybüke Nur Demirci bugün tam anlamı ile bir Instagram fenomeni. Merak eden kombinlerini ve tarzını incelemek ve önemli noktaları ortaya sermek ise onun tarzını yakalamak için yeterli. Hadi şimdi hep birlikte Aybüke Nur Demirci kombinlerini inceleyelim ve Aybüke Nur Demirci tarzı hakkında bilgi edinelim.


 

Aybüke Nur Demirci kombinleri 2

Soft Bir Tarz İçin Doğru Şal Seçimi

İlk olarak tesettürünü inceleyerek işe başlayabilir. Büyük oranda şal kullanmayı tercih eden Aybüke Nur Demirci, zaman zaman farklı ya da kişiye özel tasarımlara sahip olan eşarpları da tercih ediyor. Şallarında ise tek renk ya da soft tasarımları tercih ediyor. Aslında tarzını bir bütün olarak incelediğimizde de soft bir görünümü benimsediğini görebiliyoruz.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 14

Retronun Modern Hali

Renk seçimleri, yakaladığı renk uyumları ve eşarbını diğer parçalar ile uyumlu hale getirme şekli bir bütün olarak sade ve şık olmasını sağlıyor. Bunun yanında klasik parçalardan ziyade modern ve yenilikçi tasarımları tercih ediyor. Aynı zamanda Aybüke’nin kıyafet seçiminin daha çok retro havasında olduğunu söyleyebiliriz.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 4

Sezonun trendlerini de takip ettiğini görebiliyoruz. Hem mevsimin hem de sezonun trendleri, sezonun gözde renkleri ve aynı zamanda da kullanışlılığı olan parçalar kesinlikle Aybüke Nur Demirci’ye göre.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 13

Şık Kombinlerin Sırrı Ayakkabılar

Aybüke Nur Demirci kombinleri ile dikkat çekenlerden biri de ayakkabı seçimleri… Rahatlığı, kullanışlılığı elde bırakmıyor oluşu belki de daha şık görünmesinin bir sırrı olabilir. Onu daha çok düz tabanlı ayakkabılar ile görüyoruz. Spor ayakkabılar olmazsa olmazı adeta ve her parçayı bu ayakkabılara uydurabiliyor.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 11

Bir de şık Oxford’ları ile yaptığı kombinleri var ki, iş yaşamında tercih edilebilecek son derece şık seçimler gibi görünüyor. Dolayısıyla Aybüke Nur Demirci tarzının önemli bir parçasının konforlu ve düz tabanlı ayakkabılar olduğunu söyleyebiliriz.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 7

Siz de onun gibi, şık, konforlu, havalı ve de soft görünmek istiyorsanız, bahsettiğimiz belli detaylara özen göstermeniz yeterli.

Bu yazıyı okuyanlar En Sevilen Hülya Aslan Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Aybüke Nur Demirci kombinleri 10

Aybüke Nur Demirci kombinleri 9

Aybüke Nur Demirci kombinleri 12

Aybüke Nur Demirci kombinleri 15

Aybüke Nur Demirci kombinleri 16

Aybüke Nur Demirci kombinleri 6

Aybüke Nur Demirci kombinleri 3

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş