2018 Tesettür Mayo Modelleri

3

Tatil hazırlıklarının olmazsa olmazı tesettür mayolarda ezber bozan 2018 trendleri bu yaza damgasını vuruyor !


Tesettür giyim gruplarından biri de mayolardır. Bu anlamda geniş bir çeşitlilik söz konusu tercihiniz olabilecek çok farklı model, çok farklı renk ve çok farklı tasarım olabilir. 2018 tesettür mayo modellerini inceleyecek olursak, öncelikle karşımıza çıkan tunik ve taytlı modeller oluyor. Tesettürü de kapsayan bu setler, rahat olmanızı sağlar.

2018 kapalı mayo

2018 Tesettür Mayo Renkleri Neler Olacak ?

Tek renklerin tercih edilmesi ile birlikte, sportif detaylara sahip tasarımlar da karşımıza çıkar. Ayrıca bir de göz alıcı desenlerin kullanıldığı modeller de söz konusudur. Mayo denilince daha çok mavi ve tonları akla gelse de bu noktada pek çok farklı rengi tercih etme imkânına sahipsiniz. 2018’in tesettür mayo modelleri arasında çokça renk alternatifi bulunuyor.


 

Haşema mayo

Sıkça Tercih Edilen Mayo Çeşitleri

Yarı Tesettür Mayolar

2018 tesettür mayo modelleri içerisinde yer alan bir grup ise yarı tesettür olarak adlandırılır. Bu gruptaki ürünler, tayt, şort, kısa kollu ve kolsuz tuniklerden oluşur. Bone ile tamamlanan setler yine kişilere konfor vermek üzere tasarlanmıştır. Aynı renk ve tasarım çeşitliliğini bu modellerde de görebiliyoruz.

Kapalı tesettür mayo

Jileli Tesettür Mayolar

2018 yılında tesettür mayo olarak adlandırılan ürünlerde oldukça büyük bir çeşitlilik ortaya çıkmıştır. Önceki yıllara oranla daha fazla alternatife ulaşabiliyoruz. Yarı tesettür seçeneklerinden bahsetmişken, son gruptan da bahsetmemiz gerek. Bu gruptaki ürünler jileli olarak tarif edilir.

Kapalı mayo 2018

Özel su tutmayan bir tür kumaştan üretilen bu ürünler, tayt ya da bol pantolon üzerine fermuarlı jileden oluşur. Uzun kolludur ve tesettürü kapsar. Kumaşın türü ise her bir modelde konforu elde etmeyi sağlıyor.

Tam tesettür mayo

Su Tutmayan Konforlu Mayolar

2018 tesettür mayo alternatiflerinde en önemli nokta belki de kumaş konusudur. Çünkü bu tür ürünlerde rahatlık çok önem taşır. Giydiğiniz tesettür mayonun, size denizde ya da havuzda konfor sunması gerekir. Su tutmama özelliği, kendinizi daha hafif hissetmenizi sağlayacak önemli bir özellik örneğin.

Doğru tesettür mayo modelleri

Dolayısıyla bu yılın mayo modelleri geniş bir çeşitlilik ile karşımıza çıkarken, çok daha fonksiyonel modellerin de gündeme geldiğini görüyoruz. Siz de yazı daha keyifli kılmak ve tatillerinizi konforlu bir şekilde geçirmek için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Tarzınızı yansıtan modeller ile de karşılaşacağınızı unutmamalısınız.

Bu yazıyı okuyanlar Bodrum Muhafazakar Oteller başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

2018 Haşema koleksiyonu

Tesettür haşema modelleri

Tam kapalı mayo 2018

Pul payet tesettür mayo Çiçekli tesettür mayo ikili tesettür mayo 2018

Haşema deniz elbisesi

Haşema tesettür mayo

Haşema 2018

2018 Yarım tesettür mayo

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş