Ankara’nın En Gözde 5 Alkolsüz Mekanı

0


Ankara’da bulunuyor ve aileniz ile güzel ve nezih bir ortamda zaman geçirmek istiyorsanız sizler için en gözde 5 alkolsüz mekanını sunmak istiyoruz. Gerek lezzet, gerekse de müşteri memnuniyeti açısından son dönemlerde en çok puan alan restorantlardan derlediğimiz mekanlar şu şekilde;

Trilye Restorantrilye

Gaziosmanpaşa’da yer alan Trilye restoran gerek aileniz ile gerekse de arkadaşlarınız ile birlikte hoş vakit geçirebileceğiniz bir ortama sahip. Mutfak kalitesi olarak tüm müşterilerinden memnuniyet mesajı almayı başaran Trilye Restoran özellikle balık sezonunun açılması ile Ankara’lıların ilk tercih ettikleri mekan oluyor. Nezih ve alkolsüz bir mekan arayanlar için ilk tercihimiz Trilye Restoran.

Tavacı Recep Usta


 

tavacı

Dikmen Vadisi içerisinde yer almakta olan harika bir mekan; Tavacı Recep Usta. Geniş mekanı ve zengin menüsü ile dikkat çeken Tavacı Recep Usta her kesime hitap ediyor ve alkolsüz olması ile tercih ediliyor.

Göksu Lokantası

goksu-lokantasi

Ankara’nın alkolsüz olarak hizmet vermekte olan birinci sınıf lokantalarından biri de Göksu Lokantası. Kızılay’da Bayındır sokakta yer alan lokanta özellikle yemekleri ve başarılı, güler yüzlü servisleri ile dikkat çekiyor. Aileniz ile keyifli bir akşam yemeği veya iş toplantıları için tercih edilebilecek mekanlar arasında yer alıyor. Lüks olmasına rağmen fiyatları da hemen hemen diğer lokantalar ile aynı. Göksu Lokantasına gidecek olanlara otopark sorunu olmadığını da belirtelim.

Masabaşı Kebapçısı

Masabaşı Kebapçısı

Kebap tutkunları için alkolsüz mekan bulmak biraz zor. Kalitesi, hizmeti ve özellikle de yemeklerindeki lezzeti ile Ankara’nın en gözde kebap evi olan Masabaşı Kebapçısı tercihleriniz arasında yer almalı.

Mersinli Ciğerci Apo

Mersinli Ciğerci Apo

Hızlı servisi, lezzetli ciğer ve eti ile Ankara’nın ve Balgat’ın en gözde mekanlarından biri de Mersinli Ciğerci Apo. Özellikle sınırsız ve lezzetli mezesi ile alkolsüz mekanlar arasında ilk 5 e giriyor.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş