Birbirinden Özel 2019 Bindallı Modelleri

0

Kına gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen bindallı modelleri 2019 sezonunda prenseslere layık tasarımlar ile göz alıyor. İşte yeni sezonun kaftan modelleri

Bindallılar kına gecelerinin vazgeçilmez kıyafetleridir. İhtişamlı modelleri ve göz alıcı renkleri ile kına gecesine davetli olanların beğenisini toplar ve gelin adaylarının gecenin yıldızı olmasını kolaylaştırır.

yeni bindallı modeli 2019


 

Kendini zaman içinde yolculuk yapıyor gibi zanneden ve adeta bir Osmanlı sultanı gibi hisseden gelin adayının ise mutluğuna diyecek yoktur.

Asaletiyle Büyüleyen 2019 Tesettür Gelinlik Modelleri

bindalli modeli 2019

Peki, 2019 yılında gelinlere bu heyecanı yaşatacak olan bindallı modellerinde ne gibi farklılıklar var, yeni modeller var mı yoksa eski klasik modeller mi devam edecek? Haydi, hep birlikte yazımızın devamına göz atalım.

çiçek desenli gösterişli kaftan 2019

Püsküllü bindallılar

Bindallılar genel olarak saks mavisi veya borda tonlarında hazırlanır ve bu renklere yakışan gold ve ya gümüş simli kumaşlar, simli nakışlarla süslenir. Bu seneki bindallı modellerinde de bu renkleri baskın olarak göreceğiz.

gösterişli mavi bindallı modeli 2019

İki parçalı, iç ve dış kıyafet olarak tasarlanan beli kemerli bindallıları bu yıl omuz detaylarında püsküllerle göreceğiz.  Kaptan armalarını andıran ve simli püsküllerle karşımıza çıkan bu modeller 2019 yılının en çok tercih edilen bindallıları arasında yer alacak.

kına bindallı modeli 2019

Pelerinli bindallılar

Bu özel gecede hazır peri kızları gibi olmuşken bir de pelerinle bu özel kıyafeti zirveye çıkarmak isteyen gelin adayları için birbirinden güzel pelerinli bindallılar vitrinlerde boy gösterecek.

pelerinli bindallı modeli 2019

Etekleri daha kabarık modellerden tutun da daha düz kesim modellere varana kadar her tasarımda pelerinleri görmek mümkün. Kenarları düz kesim ve ya oymalı güpürlü gibi her çeşit tasarımla karşımıza çıkan bindallılar bordo, mor, lacivert, koyu yeşil gibi baskın renklerle daha çok karşımıza çıkacak.

kırmızı ispanyol kol kaftan 2019

İspanyol kol bindallılar

İspanyol kol kıyafet bir nevi yaşam tarzıdır. Bu tarz kolları günlük hayatta da çokça kullanan genç kızlar, bindallı tercihlerini de genel olarak bu yönde kullanır. Yere kadar uzanan ikinci renkten tül kollar ve ya sadece el boyunda kalan kesimlere varana kadar çeşit çeşit İspanyol kol görmek mümkün.

ispanyol kol bindallı 2019

Özellikle zümrüt yeşili tonları ve gold, yeşil-beyaz, petrol mavisi-gold kombinasyonu gibi renklerle karşımıza çıkan bu modeller bu senenin en çok tercih edilen bindallıları arasında yer alacak.

mor bindallı modeli 2019

Şalvarlı bindallılar

Elbise modeller ne kadar çok tercih ediliyorsa şalvar model bindallılar da 2019 sezonunda bir o kadar tercih edilecek. Daha çok daha samimi ve küçük gruplarda gerçekleşecek kına gecelerinde tercih edilen şalvarlı bindallılar en çok kırmızı ve gold kombinasyonuyla kullanılıyor. Şalvar üzeri gömlek ve üstüne dış kaftan olarak genel olarak üç parça olan bu modeller, etekleri oymalı ve ya düz kesim, fırfırlı gibi pek çok kesimle vitrinlerde sahiplerini bekleyecek.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş