Asaletiyle Büyüleyen 2019 Tesettür Gelinlik Modelleri

0

Tasarımlarıyla Rüyaları Süsleyen, Asaletiyle Büyüleyen 2019 Tesettür Gelinlik Modelleri ve Gelinliklerde Son Trend Detaylar Sizleri Bekliyor

2018 yılı ile vedalaşmaya az bir zaman kaldı. Tesettür moda sektörü için heyecanlı ve hareketli bir yıl olan 2018’in ardından 2019 modası merakla bekleniyor. Özellikle de düğün hazırlığı içinde olan gelin adayları bir an önce 2019 gelinlik modelleriyle buluşmayı bekliyor. Peki, yeni yıl hangi yeni modellerle gelecek ve 2019 gelinleri nasıl olacak? Merak ediyorsanız buyurun detaylara.


 

Kuğular gibi zarif gelinler…

2019 tesettür gelinlik modelleri arasında ilk sıralarda A kesim gelinlikler yer alıyor. Klasik kesim kolların ağırlıkta olduğu A kesim gelinlikler, hafif taş veya boncuk işlemeleri, dantel detayları ile kuğular kadar zarif gelinleri bekliyor.

Tül pelerinli kapalı gelinlik 2019

Daha çok kırık beyazın tercih edildiği bu modellerde sadelik ön planda tutulurken, hafif kuyruk uzantısına eşarpta uygulanan boncuk taçların eşlik ettiğinde yeni yılın en güzel gelini olmamanız için hiçbir sebep kalmayacak.

Çiçek detaylı gelinlik 2019

Asaletiyle büyüleyen gelinler…

Özel dokuma kumaşların el işçiliği ile birleştiği, geleneksel işlemelerin ağırlıklı kullanıldığı Osmanlı motifli gelinlikler, yeni yılın en çok beğenilecek modelleri arasında.

Krem ve bej tonlarının ağırlıkta olduğu Osmanlı motif gelinlikler, gümüş ve gold boncuklarla süslenirken kabarık etekleri ile kendinden emin ve gelinliği ile akılları baştan almak isteyen gelinleri bekliyor. Özel işlemeli kabarık duvağınız ve lila gelin çiçeğiniz ile yeni yılın en güzel gelini belki de siz olacaksınız.

işlemeli tül saten tesettür gelinlik 2019

Duru güzelliği sergileyen gelinler…

2019 tesettür gelinlik modelleri arasındaki bir başka iddialı model ile tül gelinlikler. Daha sadeliği seven ama bu özel gününde çok güzel olmak isteyen gelinlerin vazgeçilmezi olan üstü işlemeli altı tül gelinlikler, dupduru güzelliği ve saflığı ortaya çıkartmak için vitrinler ve kataloglardaki yerini alacak.

Genellikle sadece etek ucuna güpür ve ya işleme uygulanmış sim pırıltılı gelinliğiniz, upuzun kabarık duvağınız ile 2019’un en göz alıcı gelini olmaya hazır mısınız?

2019 kapalı gelinlik modeli

Prenses gibi güzel gelinler…

Gelin olur da prenses gibi olmaz mı? Elbette tüm gelinler prenses gibiler ancak bir de prenses model gelinlik tercih ettiklerinde daha da güzel oldukları bir gerçek.

Volanlı tesettür gelinlik 2019

Belden aşağı hacimli duran ve kabarık model olarak bilinen prenses gelinlikler yeni yılda pek çok gelinin hayallerini süsleyecek modellerle geliyor.

Kabarık kapalı gelinlik 2019

İspanyol koldan kuyruklu eteklere, uzun duvaktan taçlara, sadece tüllerden özel el işlemesi ağır taşlara varana kadar her detayın düşünülüp uygulandığı birbirinden güzel prenses model gelinlik ile 2019’un en güzel gelini neden siz olmayasınız?

Bu yazıyı okuyanlar 2020’De Görebileceğiniz En Mükemmel 25 Tesettür Gelinlik Modeli başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Tesettür gelinlik modeli 2019-6 Pembe tesettür gelinlik 2019 Tesettür gelinlik modeli 2019-4 Tesettür gelinlik modeli 2019-2 Sade tesettür gelinlik modeli 2019 Pelerinli tesettür gelinlik 2019 Trend tesettür gelinlik 2019-2 Trend tesettür gelinlik 2019 Fransız dantelli tesettür gelinlik 2019 Kabarık tesettür gelinlik 2019 Dantelli balık tesettür gelinlik 2019 Annah hariri tesettür gelinlik Fırfırlı tesettür gelinlik 2019 Modern tesettür gelinlik 2019

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş