Dolabınızda Olması Gereken 2017 Tunik Modelleri

2

Dolabınızda mutlaka olması gereken 2017 tesettür tunik modelleri ve tuniklerinizi kombinlerken bilmeniz gereken stil ipuçları


Tunikler, tesettür giyimde önemli bir yere sahip ve tesettürlü bayanlar tarafından oldukça fazla tercih edilen bir parçadır. Tunikler, hem rahat olması, hem de pratik ve şık olmasından dolayı kapalı bayanlar tarafından çok sevilmektedir. Her tesettürlü bayanın gardırobunda mutlaka en az 2 adet tunik bulunmalıdır.

Yeni sezon tesettür tunik
Yeni sezon tesettür tunik

Özellikle pantolon giymeyi seven muhafazakar bayanlar tunik giymeyi tercih etmelidir. Çünkü pantolonla kombinlenebilen parçalardan biri de kesinlikle tuniklerdir.

2017 tesettür kot tunik
2017 tesettür kot tunik

Tunik Modellerinde 2017 Trendleri

Trend 2017 tunik modelleri arasında çiçek nakışlı tunik modelleri dikkat çekmektedir. 2017 yılında, kol kısımlarında ya da yaka kısımlarında çiçek nakışı olan tuniklerden, kapalı giyinmeyi tercih eden bayanların üzerinde fazlaca göreceksiniz.


 
Kayra tesettür tunik
Kayra tesettür tunik

Bunun dışında 2017 yılında payet işlemeli tunikler de oldukça fazla tercih ediliyor. 2017 tunik modelleri arasında kolları fırfırlı tunikler, yandan çıtçıtlı tunikler, süs cepli tunikler, dantelli veya güpürlü tunik modelleri, fiyonk detaylı tunikler, asimetrik kesim tunikler, bebe yaka tunikler ve etek uçları dantelli tunikler yer almaktadır.

Minel Aşk tesettür tunik
Minel Aşk tesettür tunik

Tunik Giyerken Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Tunikler, kapalı giyinmeyi tercih eden bayanlar için adeta kurtarıcı bir kıyafettir. Ancak tunik giyerken bazı noktalara dikkat edilmelidir ki görüntümüz kötü olmasın. Bunların başında, giydiğiniz tuniğin basenlerinizi kapattığından emin olmak gelir. Şayet, uzun boylu değilseniz ve giyeceğiniz tunik de fazla uzunsa, ortaya kötü bir görüntü çıkabilir.

Abiye tunik 2017
Abiye tunik 2017

Mümkün olduğu kadar düz inen tunikleri tercih edin. Aksai takdirde, yani mesela uçları lastikli bir tunik giyerseniz adeta bir balon gibi görünürsünüz ve rahat edemezsiniz. Fakat düz inen tunikler üst bacaklarınızın daha ince görünmesini sağlar.

Bedeninizi tamamen kapatmayacak, hafif dökümlü olan, ancak çok bol olmayan tunik modellerini tercih etmeniz sizi kilolu göstermekten uzaklaştırır.

Yarasa kollu tuniklerinizi şık bir kemerle kullanırsanız bel kısmınız daha hoş görünecektir.

2017 Tunik Modelleri Resimleri

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş