Ekru Renk Nasıl Kombinlenir?

0

Beyaz renkten çekinenlerin kurtarıcı rengi olan ekru renk nasıl kombinlenir? Yaz aylarının vazgeçilmezi ekru rengi kombinleme tüyoları sizleri bekliyor.

Ekru renk nasıl kombinlenir sorusu kadınların en çok karşılaştıkları problemlerden bir tanesini ifade eder. Kadınlar için etek, gömlek, bluz ve çanta seçimi ciddi derecede önemli olsa da söz konusu unsurların birbirleri ile birleştirilmesi çok daha önemli bir durumdur.

ekru siyah renk kombini
ekru siyah renk kombini

Kadınların kombin konusunda yaşadıkları sorunlar bazı renklerin zor kombinlenebilen özelliklerinden dolayı ortaya çıkar.

ekru yazlık bluz kombini
ekru yazlık bluz kombini

Bu anlamda ekru renk nasıl kombinlenir sorusunun ortaya çıkışna ekrunun zor bir renk olması neden olur. Ekru rengin nasıl kombinleneceğine bakmadan evvel ekru nedir bir inceleyelim!


 
ekru ton sür ton kombin
ekru ton sür ton kombin

Ekru Nedir?

Ekru rengi kadınlar tarafından çok tercih edilen bir renk olmasına rağmen pek çok kadının krem ile karıştırdığı renk olarak da bilinir. Kimi kadınların beyaz dahi dediği ekru aslında kırık beyaz veya kirli beyaz olarak tanımlanabilecek olan bir renktir.

ekru tesettür tunik kombini
ekru tesettür tunik kombini

Beyaz ve krem arasında kalması bu rengi seçen kadınları zorlu tercihler yapmaya zorlasa da bu yazımızda sizlere sunduğumuz öneriler sayesinde en mükemmel kombinleri ortaya koyabileceksiniz. İşte çok seveceğiniz ekru renk kombinleri

ekru renk pantolon gömlek kombini
ekru renk pantolon gömlek kombini

Ekru ve Kahverengi Şıklığı

Ekru renkteki kıyafetlerinizi nasıl kombinleyebileceğiniz ile alakalı soruya cevap verirken ekru renk ile en çok uyan renkleri değerlendirmek gerecektir. Bu anlamda ekru dendiğinde akla gelen ilk kombini kahverengi ile yapmak mümkündür.

ekru pantolon kombini
ekru pantolon kombini

Bu satırları okurken sizin kafanızda da bir ışık yandığını hisseder gibiyiz. Evet, ekru bir bluz veya ekru bir etek ile kombinleyeceğiniz kahverengi ayakkabı ve çanta sizi enfes bir seçim yapmaya sevk edecektir. Peki, kahverengi sadece ayakkabı ve çantada mı kullanılabilir?

ekru pantolon bluz kombini
ekru pantolon bluz kombini

Elbette hayır. Bluz, etek ve diğer yardımcı parçalarda kahve detaylarını kullanarak ekru renginin muhteşemliğini ön plana çıkarabileceğinizi vurgulamak isteriz.

ekru kap kombini
ekru kap kombini

Lacivert ve Ekru Birlikteliği

Ekru kıyafetleriniz ile birlikte hangi renk tercihini yapacağınızla ilgili çekinceleriniz devam ediyorsa daha iddialı bir renk olan laciverti kullanarak eşsiz bir birliktelik ortaya çıkarabileceğinizi vurgulamak gerekir.

açık ekru pardesü kombini
açık ekru pardesü kombini

Soft bir renk olması nedeni ile kadınların beğenerek tercih ettiği ekru ile daha sert ve iddialı bir renk olan laciverti buluşturduğunuzda ortaya oldukça klasik bir görsellik çıkacaktır. Buradaki klasik sıradanlıktan ziyade daha ciddi bir kombini ifade eder.

ekru mavi kombini
ekru mavi kombini

Davetlere, toplantılara veya önemli iş yemeklerine giderken bu kombini seçerek gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Burada seçeceğiniz lacivert kıyafetlerin etek veya bluz olmasında şıklığınıza olumsuz etki edecek bir değişkenlik olmayacaktır.

ekru gömlek pantolon kombini
ekru gömlek pantolon kombini

Ekru ve Haki Yeşili Buluşması

Ekru renkteki kıyafetlerinizi nasıl kullanacağınızı merak ediyor ve hangi renkler ile birleştireceğiniz ile alakalı kafa karışıklığı yaşıyorsanız sizin için en iyi tercihlerden bir tanesi de hiç şüphesiz haki yeşili olacaktır. Ekru ile en çok kullanılan renklerden bir tanesi olan ve görsel anlamda başarılı sonuçlar ortaya koyan haki yeşilinin nasıl kullanılabileceğine gelin hep birlikte bakalım!

ekru haki yeşil kombini
ekru haki yeşil kombini

Ekru bir eteğiniz varsa ve haki yeşili ile enfes bir kombin ortaya koymak istiyorsanız bir gömlek tercihinde bulunmanız sizin için en doğru tercih olacaktır. Etek modeli ve kumaşına bağlı olarak seçeceğiniz gömleğin düşme detayları da gösterişliliği ön plana çıkaracaktır. Eteğin haki olduğu durumlarda ise ekru rengin daha geri planda kalacağını ifade etmek gerekir.

ekru kahverengi kombini
ekru kahverengi kombini

Renk kombinasyonunda en başarılı sonuçları almak için hazırladığımız önerileri dikkate alırken ekru ile farklı renklerin de kullanılabileceğini unutmamanız gerekir. Kombin tercihlerini yaparken önemsemeniz gereken en önemli detay ekru gibi yumuşak bir renk ile daha sert bir renk tercih etmek olacaktır. Böylece görsel açıdan kusursuz bir sonuç elde edebilirsiniz.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş