En Modern Lambader Modelleri

0

Minimal aydınlatma sağlayan son yılların trendi Lambader modellerinde en şık ve en modern tasarımları sizler için bir araya getirdik.

Lambader ev, ofis, restoran, kafe ve benzeri alanlarda minimal aydınlatma sağlayan dekoratif bir üründür. Lambaderlerin basit bir tasarımı var; ahşap ayaklar ve düz renk abajur başlık. Bu kadar sade bir tasarıma rağmen lambader modelleri büyük ilgi görüyor çok farklı yerlerde kullanılıyor.

modern ayaklı lambader 2020
modern ayaklı lambader 2020

Biz de bu kadar ilgi gören ve işlevselliğiyle öne çıkan lambaderi ele aldık ve en modern lambader modelleri yazısı hazırlamak istedik. Salonunuzda, çalışma odanızda, kütüphanenizde ya da yatak odanızda lambader kullanmanızın faydalı ve şık olacağını hatırlatmak isteriz.

siyah-lambader-2020
siyah-lambader-2020

Sehpalı lambader modelleri zarif ve işlevsel

Lambader modellerinin klasik görüntüsünü kafanızdan atın ve mini sehpaya sahip lambader serisini inceleyin. Kesinlikle çok şık ve kullanım alanı düşünüldüğünde fazlasıyla fonksiyonellik taşıyor.


 
sehpalı lambader 2020
sehpalı lambader 2020

Düşünsenize başucunuza klasik bir komodin koymak yerine sehpalı lambader koyarak hem aydınlatma hem de sehpa görevinden yararlanabilirsiniz.

dörtlü lambader 2020
dörtlü lambader 2020

Öte yandan salonda kullanacağınız bu lambaderin sehpasına mini bir saksı yerleştirebilirsiniz. En modern lambader modelleri arasında son dönemlerde bu model çok dikkat çekiyor.

minimal-lambader-2020
minimal-lambader-2020

Dekorasyona renk kazandıran metal lambader modelleri

Metal lambader örneklerini hiç alıcı gözlerle incelediniz mi? Alışagelmiş lambader tasarımlarından farklı olan bu modeller, hem çok dayanıklı hem de zamansız bir tasarıma sahiptir.

sarkıt lambader 2020
sarkıt lambader 2020

Loft evlerde, modern dekorasyonda en modern lambader modeli şüphesiz metal tasarımlardır. Metal modellerde öncelik koyu renklere verilse de biz her rengini beğendik.

altılı modern lambader 2020
altılı modern lambader 2020

En modern lambader modelleri ve fiyatları araştırması yaptığınızda metal tasarımların farklı bütçelere uyum sağlayacağını görebilirsiniz. Aslında metal bir lambader tasarımını kendiniz dahi yapabilirsiniz.

modern-lambader-2020
modern-lambader-2020

Ayaklı ağaç lambader ile doğal aydınlatma

Lambader modelleri zaten ahşaptan tasarlanıyor ama bahsettiğimiz ayaklı ağaç lambader gerçek bir ağaç görünümünde.

ağaç lambader 2020
ağaç lambader 2020

Bir ağacın asimetrik yükselen gövdesine dâhil edilmiş olan lambader abajuru özel tasarım hissini sağlıyor. En modern lambader modelleri serisinde ağaç tasarımlar çiftlik, yazlık, dağ evi, yayla evi, ağaç ev gibi daha doğal ya da doğal dekore edilmiş mekânlara çok yakışıyor. Ahşabın ruhunu seviyorsanız eğer geniş bir alana da sahipseniz ahşap lambader modellerini incelemenizi öneririz.

ahşap lambader 2020
ahşap lambader 2020

Lambader modelleri yazımızda sizlere fikir verecek minimal, sade, işlevsel, farklı, özgün, doğal örnekler göstermeye çalıştık. Bu yönde bir alışverişiniz olacaksa eğer lambader modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla alışveriş sitelerini karşılaştırmanızı öneririz. Sizler de lambader modelleri hakkında bizlere fikir vermek isterseniz lütfen yorumlarınızı bizimle paylaşın.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş