Kampüse Dönüş: En Trend 10 Genç Tesettür Kampüs Kombini

0

Tesettür üniversite kombinleri gençlerin gelişmiş fikirlerinin yansıması oluyor, kampüs şıklığını artırıyor. Biz de sizler için tesettür kampüs kombini yelpazesi hazırladık. İşte şık detaylar.

Liseliler artık üniversiteli oldu. Lise tesettür kombinleri ise üniversite tesettür kombinine dönüştü. Stiline, giydiği parçalara aşırı önem veren gençlik, kampüste kendini özgür ve şık hissetmek istiyor. Üniversite döneminde gençler stil konusunda daha olgunlaşmış bir tarza sahip oluyor.

tesettür yelek kampüs kombini
tesettür yelek kampüs kombini

Kampüs stili diye bir gerçek var, gençler stilini iyi tanısa da artık hayatında yepyeni bir seviyeye geçtiği için giyim tarzın dahil her şey daha özenli olsun çabası gösteriyorlar.

tesettür yeşil ceket takım üniversite kombini
tesettür yeşil ceket takım üniversite kombini

Biz de Nurmelek tesettür ekibi olarak gençlerin tesettür üniversite kombinleri ile ilgili küçük bir liste yaptık. İşte sizin için seçtiğimiz 10 kampüs kombini.


 
tesettür fuşya gömlek kampüs kombini
tesettür fuşya gömlek kampüs kombini

Mevsim geçişinde yumuşak renkler ve parçalar

Üniversiteler Eylül – Ekim dönemlerinde açılıyor. Tam bir sonbahar stilinin yaşanacağı dönemde biraz geçiş parçaları kullanmak gerekecek. Örneğin, gideceğiniz şehrin iklimine göre trençkot ve kot ceket tercih edebilirsiniz.

tesettür kimono kampüs kombini
tesettür kimono kampüs kombini

O zaman kombin önerimiz şöyle: Klasik denim pantolon, beyaz ince triko bluz (belki yazlık bir bluz) ve açık bej tonlarında şahane bir tesettür trençkot modeli; hazırsınız! Trençkot modelleri tesettür anlayışına çok uygun; kısa, orta ve uzun modeller bulunuyor. Orta ve uzun tasarımlar joker parçanız olabilir.

tesettür yakalı elbise
tesettür yakalı elbise

Vize – final dönemlerinde konforlu şıklık kurtarıcı kombininiz

Yoğun sınav haftalarında muhtemelen sabahlayarak ders çalışacak, birkaç saatlik uykuyla sınava yetişmeye çalışacaksınız. Yoğun dönemlerde bir de “ne giysem” derdi yaşamamak için temel önerimiz belli: Tesettür eşofman takımları!

tesettür rahat spor kampüs kombini
tesettür rahat spor kampüs kombini

Sınav zamanı yumuşak dokulara sahip eşofman parçalarıyla kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Tesettür üniversite kombinleri her zaman şıkır şıkır olmamalı aksine cool ve salaş parçalardan da oluşmalıdır. Eşofman takımları, hoodie’ler ve salaş kazaklar size çabasız şıklık kazandıracaktır.

Seminer ve sunumlara özel tesettür üniversite kombini

Lisans – master – doktora sürecinde tesettürlü öğrenciler sık sık sunumlar yapıyor, seminerlere katılmak zorunda kalabiliyor. Bir öğrenci ya da akademik topluluğa hitap ederken, sunum gerçekleştirirken biraz resmi giyinmeniz ideal olacaktır.

tesettür yazlık elbise kampüs kombini
tesettür yazlık elbise kampüs kombini

Tesettür kalem pantolon – etek, beyaz gömlek, uzun ceket üçlüsü size istediğiniz formal şıklığı kazandıracaktır. Eşarp-şal seçiminizi siyah, ekru, bej gibi klasik renklerden yana yapabilirsiniz.

Günlük tesettür stilinde giy ve çık kombini

Her zaman yüksek bir enerjiye sahip olamaz ya da çok şık görünmek istemeyebilirsiniz. Günlük, sportif, modern, şehir stili böyle zamanlarda kurtarıcınız olacak. Tesettür üniversite kombini için blue Jean, basic üstler, triko kazaklar, gömlekler, tunikler kolayca uyumlu hale getirilebiliyor.

tesettür kot takım kampüs kombini
tesettür kot takım kampüs kombini

Altınıza klasik bir kot pantolon, üstünüze hafif dökümlü oduncu gömleği ya da triko, dış giysi olarak ise mevsime göre deri – kot ceket ya da pardesü alabilirsiniz. Ayakkabı seçiminiz bootie ya da düz taban yarım bot olabilir.

Yüksek bel etek kampüs kombinlerinde

Gömlek ve etek klasiğini kampüste de unutmuyoruz. Her mevsimde giyebileceğiniz şahane tesettür etek modelleri bulunuyor. Yüksek bel hala tüm zamanların modası olmaya devam ediyor. Sonbahar – kış sezonunda kırçıllık yumuşacık yüksek bel etek, üstüne balıkçı yaka kazak belki duruma göre gömlek giyerek ana parçaları bir araya getirebilirsiniz.

tesettür ceket kampüs kombini
tesettür ceket kampüs kombini

Havalar soğuksa eğer kombini kaşkol ve manto ile desteklemeniz şart. Renklerde mevsimin renklerini taklit edebilirsiniz. Uyumlu, modern ve şık görüneceğinizden eminiz.

Nurmelek ile tesettür üniversite kombinleri serisi şimdilik bitti. Eğitim yılı boyunca mevsimlere özel yeni kampüs kombin önerileri ile karşınızda olacağız. Siz de buralarda olun, birlikte yepyeni fikirlerde buluşalım.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş