Kayınvalidelere Özel En Moda 20 Tesettür Abiye Modeli

0

Kayınvalide ağırlığını taşıyan muhafazakâr stil sahibi anneler, özel günlerde şıklığınızı öne çıkaracak zarif tasarımlar sizi bekliyor. İşte sizin için seçtiğimiz tesettür kayınvalide abiye modelleri.

Tesettür giyim modası muhafazakâr giyim stilini geniş kapsamlı ele alıyor ve her kategoride eşsiz parçalar üretiyor. Elbise kategorisi 12 – 13 yaşındaki çocuklardan başlayarak ileri yaş grubuna kadar genişliyor.

siyah taş detaylı Kayınvalide tesettür abiye
siyah taş detaylı Kayınvalide tesettür abiye

Tesettür abiye kategorisi ise genç, orta, ileri yaş grubu haricinde anneler ve kayınvalideler için özel bir kategoriye sahip. 40 yaş üstü tesettür abiyeler bu yüzden yoğun ilgi görüyor, annelerin davet stilini şekillendiriyor. Biz bugün kayınvalide tesettür elbise kategorisine bakacağız.

lacivert Kayınvalide tesettür abiye
lacivert Kayınvalide tesettür abiye

Tesettür kayınvalide abiye koleksiyonlarında şık, naif, zarif, vakur, renkli, taşlı, sade, düz, kabarık, ceketli, pantolonlu birçok abiye inceleyeceğiz.


 
payetli balık kesim kayınvalide tesettür abiye
payetli balık kesim kayınvalide tesettür abiye

Pantolonlu kayınvalide elbiseleri trend listelerinde

Pantolonlu kayınvalide elbiseleri son dönemlerde trend tasarımlar arasında boy almaya başladı. Büyük beden tesettür abiye arayanlar için de kurtarıcı olan pantolonlu modeller, fiziksel anlamda daha rahat hissettirdiği için biraz üstünlük sağlıyor.

Pantolonlu abiyeler üç parçadan oluşuyor genelde. Pantolon, şık bluz ya da tunik ve ince uzun ceket. Bu üçlü tesettür kayınvalide abiye tasarımlarına yenilik kazandırıyor. Hem büyük beden hem de incecik bedenlerin tercih edebileceği şık bir alternatif olarak aklınızda bulunabilir.

şifon pelerinli kayınvalide tesettür abiye
şifon pelerinli kayınvalide tesettür abiye

Kapalı kayınvalide düğün kıyafetlerinde payet modası

Kapalı kayınvalide elbisesi için biraz ışıltı hiç fena olmaz. Modacılar da böyle düşünmüş olmalı ki incili, boncuklu, işlemeli, payetli birçok tasarımı ön plana çıkarıyor.

pul payetli büyük beden kayınvalide tesettür abiye
pul payetli büyük beden kayınvalide tesettür abiye

Payet, tesettür kayınvalide abiye modellerinde karşımıza zarif şekilde çıkıyor. Payetler kimi elbisede sadece üst kısımda yer alırken kimisinde baştan aşağı minik işlemelerle elbiseyi süslüyor.Koyu renk elbiseler payetin minik ışıltılarıyla davetlerde şık duruş sergiliyor.

incili bordo kayınvalide tesettür abiye
incili bordo kayınvalide tesettür abiye

Genç kayınvalide abiye modelleri yükselişte

Genç yaşta kayınvalide olanlar şanslı. Hem yaşına hem de kayınvalide ağırlığına uygun çok şık tasarımlar bulunuyor. Tesettür kayınvalide abiye serisinde incili dökümlü elbiseler göz alıcı şıklığıyla dikkat çekiyor.

siyah saten kayınvalide tesettür abiye
siyah saten kayınvalide tesettür abiye

Yakadan başlayarak belden aşağıya doğru seyrek şekilde işlenen elbiseyle aynı renk inciler, balon kol detayı elbiseye asil bir şıklık kazandırıyor.40 yaş üstü kayınvalide ve anne elbiseleri geniş beden aralığı sunarak dilediğiniz rengi giymenizi sağlıyor.

simli tül kumaş kayınvalide tesettür abiye
simli tül kumaş kayınvalide tesettür abiye

Kısa ve uzun ceketli kayınvalide abiyeleri tesettür stilinde

Ceketli tesettür abiyeler muhafazakâr stilin gece şıklığına modern bir yenilik kazandırıyor. Düz kesim elbise üstüne kısa ceket birbirini tamamlayan çok şık bir görünüme imza atıyor.

büyük beden kayınvalide tesettür abiye takım
büyük beden kayınvalide tesettür abiye takım

Bu tür abiyelerde elbise genellikle düz ve biraz dar kesimden oluşuyor. Modern tasarımlarda elbiseler pileli, dökümlü gibi farklı modeller sunuyor.

kemerli bordo şifon kayınvalide tesettür abiye
kemerli bordo şifon kayınvalide tesettür abiye

Öte yandan uzun ceketli tesettür abiye takımı seçeneğini beraberinde getiriyor. Tesettür kayınvalide abiye modelleri için uzun ceket detayını çok işlevsel bulduk. Özellikle büyük beden abiye tercihinde ceketli takımları düşünebilirsiniz.

bordo Kayınvalide tesettür abiye
bordo Kayınvalide tesettür abiye

Sade ve şık kapalı kayınvalide elbisesinde pile modası

Genç tesettür elbiselerinde pileler çok göze çarpıyor, beğeni topluyor. Pilelerin zarif duruşunu kayınvalide elbiselerine taşıyan modacılar, sade ve yumuşak tonlar tercih ederek yalın modeller sunuyor.

düz saten kayınvalide tesettür abiye
düz saten kayınvalide tesettür abiye

Gri, lila, mor, somon, lavanta renkleri genç kayınvalide abiyelerinde çok ilgi görüyor. Daha güçlü ve klasik renkleri sevenler için lacivert, kahve tonları, siyah, bordo, koyu mor, sütlü kahve, vizon gibi renkler öne çıkıyor.Tesettür kayınvalide abiye arayışınızda sade ama vakur şıklık arıyorsanız pile trendine sahip modelleri inceleyebilirsiniz.

siyah salaş kayınvalide tesettür abiye
siyah salaş kayınvalide tesettür abiye

Omuz işlemeli fırfırlı elbiseler genç kayınvalidelerin favorisi

Tesettür kayınvalide abiye modelleri için omuz işlemeli, belden aşağıya etek bölümünde zarifçe süzülen fırfırlı elbiseler modern tasarımın en güzel örneklerinden biri.

omuz detaylı saten kayınvalide tesettür abiye
omuz detaylı saten kayınvalide tesettür abiye

Genç kayınvalidelerin favorisi olan işlemeli ve fırfırlı kapalı elbiseler, zarif detaylarına rağmen modern bir sadeliğe sahip aslında.Hem sade hem de davete uygun ışıltılı şıklık arayan kayınvalideler modern tasarım abiyelerle iyi görünebilir.

zümrüt yeşil kemerli kayınvalide tesettür abiye
zümrüt yeşil kemerli kayınvalide tesettür abiye

Muhafazakâr kayınvalidelere tül detaylı asil elbise modelleri

Muhafazakâr gelin ve damat annelerini romantik tüller bekliyor. Tülle kaplı hafif dökümlü, kolu lastikli, beli kuşaklı elbiseler sadeliğin zarif şıklığını çok iyi yansıtıyor.

şifon balon kol kayınvalide tesettür abiye
şifon balon kol kayınvalide tesettür abiye

Modern tesettür kaynana elbisesi yelpazesini süsleyen tüller, istenilen vakur duruşu karşılıyor. Kayınvalidelerin abiye seçimindeki ağır görünsün duruşu romantik tüllerle dahi sağlanabiliyor.

tül kabarık kayınvalide tesettür abiye
tül kabarık kayınvalide tesettür abiye

Renk olarak seçenek çok ancak trendler arasında saks mavisi, lacivert, bordo, siyah, koyu gri, zümrüt yeşili gibi renkler göze çarpıyor. Tam kayınvalidelerin favori renkleri!

simli kat kat kayınvalide tesettür abiye
simli kat kat kayınvalide tesettür abiye

İşlemeli kapalı abiyeler kayınvalidelerin yakın markajında

Geleneksel motifler, otantik işlemeler, geçmiş zamanın ruhunu bugüne, modern tasarıma taşıyan zarif detaylar tesettür kayınvalide abiye modellerini zenginleştiriyor. 

saks mavi Kayınvalide tesettür abiye
saks mavi Kayınvalide tesettür abiye

Dümdüz, tek renk inen şık bir elbise, üstüne ise yarasa kol, yelek ya da ince hırka görevi gören etek uçlarına kadar inen ikinci bir katman düşünün.

Bu yazıyı okuyanlar Muhafazakâr Damat Annelerine Özel 15 Tesettür Abiye başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

bordo Kayınvalide tesettür abiye
bordo Kayınvalide tesettür abiye

Pelerin ya da yelek, elbiseyi tamamlayan parçada altın – gümüş gibi otantik işlemeler göz alıcı bir şıklık sunuyor. Bazı modellerde ise elbisede motifler yer alırken pelerinde düz renk kullanılıyor. İki parçadan oluşan abiye takımları tesettürlü annelere alternatif oluşturuyor.

Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları:

Kayınvalidelere Özel Tesettür Abiyeler Hangi Renk Seçeneklerine Sahiptir?

Kayınvalidelere özel tasarlanan abiye modelleri genellikle pastel tonlardan başlayarak şampanya, gri, lacivert gibi zarif ve klasik renk seçeneklerine sahiptir.

Tesettür Abiyeler Hangi Beden Aralıklarında Bulunabilir?

Bu koleksiyon genellikle farklı beden seçenekleri sunar, böylece her vücut tipine uygun abiye bulmak mümkündür. Genellikle XS’den XL veya daha büyük bedenlere kadar seçenekler bulunabilir.

Kayınvalidelere Özel Tasarlanan Abiyelerin Fiyat Aralığı Nedir?

Abiye fiyatları tasarımın detaylarına, kullanılan malzemelere ve markaya göre değişebilir. Ortalama olarak, uygun fiyatlı seçeneklerden başlayarak daha lüks tasarımlara kadar geniş bir fiyat aralığı mevcuttur.

Tesettür Abiye Alışverişi İçin En İyi Zaman Nedir?

Genellikle özel günler ve sezon sonları, tesettür abiye alışverişi için ideal zamanlardır. Bu dönemlerde indirimler ve kampanyalar daha sık görülebilir, bu da bütçenizi daha iyi değerlendirmenize yardımcı olabilir.

Nurmelek ile kayınvalide ve annelere özel tesettür abiye çeşitleri bulabilir, en yeni modelleri inceleyebilirsiniz. Ekip olarak her yaş grubunun giyebileceği kapalı gece elbiselerini sizler için yakından inceliyoruz. Siz de incelemelerden haberdar olmak isterseniz bizi takip etmeye devam edin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş