Mürdüm Rengi Şal Kombinleri

0

Mürdüm renk şal nasıl kombinlenir ? Mürdüm rengi şallara uyumlu olan renkler nelerdir ? Mürdüm şal ve eşarpları kombinleme tüyoları

Mürdüm rengi şal kombileri, mürdüm ve tonlarında ki şallar ile yapabileceğiniz birbirinden şık kombinlerdir. Günümüzde en çok tercih edilen renklerden bir tanesi olan mürdüm renk, tesettür kombinlerinin de olmazsa olmazları arasında yer almaktadır.

mürdüm pamuklu şal tunik kombini
mürdüm pamuklu şal tunik kombini

Mürdüm, maneviyatı yüksek olan bir renktir. Bu nedenle kadınların kombinlerinde sık sık yer almaktadır. Farkındalığı arttıran bir özelliğe sahip olan mürdüm meditasyon uygulamalarında da sık sık tercih edilmektedir.

mürdüm şal garnili tunik kombini
mürdüm şal garnili tunik kombini

Akıl, ruh ve fizik dünyaları arasında bir geçişi temsil eden bu eşsiz renk ile siz de kusursuz ve göz kamaştırıcı kombinler hazırlayabilirsiniz. Peki, mürdüm rengi şal kombinleri nasıl yapılır? Gelin hep birlikte inceleyelim.


 
mürdüm şal mürdüm tunik kombini
mürdüm şal mürdüm tunik kombini

Mürdüm Rengi Şal Nasıl Kombinlenir?

Mürdüm, kombinlenmesi biraz zor olan bir renktir. Tek başına son derece iddialı bir görünüme sahiptir. Bu nedenle mürdüm ile kombin yaparken son derece dikkatli olunmasında fayda vardır. Şimdi mürdüm renginin diğer renkler ile uyumunu ve mürdüm şalın kombinlerde nasıl kullanılması gerektiğini inceleyelim.

mürdüm şal kap kombini
mürdüm şal kap kombini

Mürdüm ve Beyaz

Mürdüm ve beyaz renk birbirleri ile son derece uyumlu iki renktir. Beyaz her renk ile muhteşem bir uyum sağlasa da mürdüm ile çok daha şık bir görünüme ulaşabilmektedir.

mürdüm şal beyaz bluz kombin
mürdüm şal beyaz bluz kombin

Bu nedenle mürdüm şalınızı beyaz gömlek, elbise ya da pantolon gibi parçalar ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Beyaz yazlık bir elbise ile mürdüm renkte bir şal göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu kombin ile tercih edeceğiniz mürdüm ya da pudra pembe renkte ki bir sandalette çok şık olmanıza yardımcı olmaktadır.

mürdüm medine ipeği şal abiye kombini
mürdüm medine ipeği şal abiye kombini

Mürdüm ve Siyah

Mürdüm ve beyaz ne kadar uyumlu ise mürdüm ve siyah renkte o kadar uyumludur. Bu doğrultuda birbirinden şık kombinlerinizi mürdüm ve siyah rengin uyumu ile tamamlayabilirsiniz.

mürdüm siyah kombini
mürdüm siyah kombini

Özellikle resmi kombinler oluşturuyor ve çok daha resmi bir yere gidecekseniz mürdüm ve siyah rengi kombinleyerek son derece şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

mürdüm şal spor elbise kombini
mürdüm şal spor elbise kombini

Siyah kumaş pantolon, siyah renkte bir gömlek ve mürdüm renkte bir topuklu ayakkabı ile oluşturacağınız kombinler sayesinde iş toplantılarından iş görüşmelerine kadar şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tek Renk

Mürdüm şallar ile mürdüm diğer parçaları kombinleyebilirsiniz. Özellikle mürdüm renkte bir elbise ile hem modaya ayak uydurabilir hem de girdiğiniz ortamda tüm dikkatlerin üzerinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

mürdüm şal abiye kombini
mürdüm şal abiye kombini

Tek renkten oluşan mürdüm kombinlerinize hareket katmak için kolye, yüzük ve bileklik gibi aksesuarları takmaktan kaçınmamalısınız. Aksi takdirde son derece basit bir kombine sahip olabilirsiniz.

mürdüm şal jile kombini
mürdüm şal jile kombini

Pudra Pembe ve Mürdüm

Mürdüm pudra pembe renk ile de son derece şık bir görünüm oluşturmaktadır. Pudra pembe renkte ki kıyafetleriniz ile mürdüm renkte ki şallarınızı kombinleyebilirsiniz. Örneğin pudra pembe bir kumaş pantolon ya da eteğin üstüne beyaz ya da siyah renkte bir gömlek ya da bluz ile son derece şık bir görünüm elde edebilmeniz mümkündür.

mürdüm pudra kombini
mürdüm pudra kombini

Bunun yanı sıra söz konusu kombinler ile tercih edeceğiniz ayakkabının da mürdüm ya da siyah ve beyaz tonlarında olması kombininizin kusursuz olmasını sağlayacaktır.

mürdüm desenli eşarp kombini
mürdüm desenli eşarp kombini

Bu yazımızda sizlere mürdüm renkte ki şalları nasıl kombinleyeceğiniz ile ilgili çeşitli bilgiler verdik. Siz de kendiniz için en uygun renk ve parçalar ile mürdüm renkte ki şallarınızı kombinleyebilir ve son derece şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

mürdüm şal garnili tunik kombini
mürdüm şal garnili tunik kombini

Bunun için kendi zevk ve ihtiyaçlarınızı göz önüne almanız ve ona göre kombinler gerçekleştirmeniz de son derece önemlidir.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş