Pamuklu Şallar Nasıl Kombinlenir?

0

Pamuklu şallar nasıl kombinlenir? Pamuklu şallar hangi kıyafetlerle kullanılır? Pamuklu şal nasıl bağlanır? Tüm Detaylar Bu Yazımızda…

Tesettürlü kadınlar için şıklığın detaylarından biri hatta en önemlisi şallardır. Sportif ya da modern, tarzınız ne olursa olsun şal seçimi tesettür kombinlerinin bütünlüğünü etkiler.

yaprak desenli sonbahar pamuklu şal
yaprak desenli sonbahar pamuklu şal

Pamuklu şallar rahat, ferah ve iyi görünmek için ideal bir tercih olmakla birlikte oldukça sağlıklıdır da. Zira pamuklu şal kombinleri bunaltıcı havalarda sıcağı minimum seviyede hissetmenizi sağlar, diğer yandan ise iyi görünmenize yardımcı olur.

yaprak desenli pamuklu mevsimlik şal
yaprak desenli pamuklu mevsimlik şal

Bu açıdan pamuklu şalların ipek şalları geride bıraktığını söylemek isteriz. Pamuklu kumaşlar bilindiği üzere nefes alabilen bir yapıya sahiptir.


 
pastel renk pamuklu şal
pastel renk pamuklu şal

Yumuşacık dokusu, hava alabilen yapısıyla tüm gün rahatlıkla kullanılır, saçların hava almasını sağlar. Peki, pamuklu şallar nasıl kombinlenir? Pamuklu şallar hangi kıyafetlerle takılır? Pamuklu şal nasıl bağlanır?

papatya desenli pamuklu şal
papatya desenli pamuklu şal

Pamuklu şal kombininde dikkat etmeniz gerekenler

Pamuklu şal kombinleri yapmak keyifli bir stil oluşturmanızı sağlar. Pamuklu şallar çok kullanışlı olmasına karşın her kombine uyum sağlamaz.

pamuklu somon renk şal
pamuklu somon renk şal

Bu nedenle pamuklu şallar nasıl kombinlenir bilmek gerekiyor. Örneğin pamuklu şalla bir gece kıyafetini aynı kombinde buluşturmamalısınız. Spor tesettür kombini ya da günlük kombinler yaparken pamuklu şal tercih edebilirsiniz.

pamuklu pudra şal yazlık
pamuklu pudra şal yazlık

Daha özel daha abiye ağırlığında kombinlerde pamuklu şal basit kalır, kombininizi zayıf gösterir. Pamuklu şalınızın rengi ve deseni kıyafetinizle mükemmel bir renk uyumu sergilese bile kumaş dokularındaki keskin ayrım tesettür kombinleri için pek parlak bir seçim oluşturmaz.

mevsimlik renkli pamuklu şal
mevsimlik renkli pamuklu şal

Keten kıyafetlerle pamuklu şal kombini

Pamuklu şal kombinleri yaparken kumaş uyumuna dikkat etmeniz görüntünüzü daha iyi hale getirir. Keten, poplin kumaşlar da tıpkı pamuklular gibi benzer özelliklere sahiptir. Kumaş dokusunun uyumu tesettür kombinlerinin şıklığını artırıyor.

pamuklu desenli şal
pamuklu desenli şal

Pamuklu şal takarken şile bezi, keten, pamuklu krep ve benzeri kıyafetler tercih etmek şık görüntüyü desteklediği gibi konforunuzu da destekler.

ince çizgili pamuklu şal
ince çizgili pamuklu şal

Uygun kumaşları bir araya getirdiğinizde renk tercihinizi dengeli görüntüden yana kullanmanızı öneririz. Örneğin birkaç rengin yer aldığı kombinlerde pamuklu şalınızın düz renk olmasına dikkat edebilirsiniz.

floral desenli pamuklu şal
floral desenli pamuklu şal

İpek ve şifon parçalarda pamuklu şal kombini

Şık tesettür kombini yaparken pamuklu şallar kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Şifon, ipek hatta krep kumaşlar bildiğiniz gibi şık görüntüye sahiptir. Bu tarz kumaşlar tercih ettiğinizde pamuklu şal tercih edebilirsiniz.

desenli yüzde yüz pamuk şal
desenli yüzde yüz pamuk şal

Pamuklu şal nasıl kombinlenir sorusundan ziyade nasıl diğer parçalarla uyumlu hale getirilir ona bakmak lazım. Örneğin günlük tesettür kombinleri yaparken çok sık kullanılan kot pantolonu, şifon bir tunik ve pamuklu bir şal ile birlikte değerlendirebilirsiniz.

çizgili kışlık pamuklu şal
çizgili kışlık pamuklu şal

Spor – şık kombinlerde ise yine pamuklu şalınızı kullanmanız sakıncalı değildir. İpek pantolonlar, krep bluzlar pamuklu şalın konforuyla meç edilebilir.

Günlük tesettür kombinlerinde pamuklu şal tercihi

Günlük kombinler yaparken keyifle pamuklu şal kullanabilirsiniz. Günlük tesettür kombinleri keten ve kot pantolonlarıyla oluşturulur.

organik pamuklu şal
organik pamuklu şal

Özellikle gençler için günlük kombinlerde rahatlık ön planda oluyor. Basic dediğimiz sade kıyafetlerle pamuklu şallar uyum içinde görünür. Yüksek bel bir kot pantolon, beyaz bir tişört, üzerine ise pamuklu bir şal takarak sade ve şık günlük kombin hazırlayabilirsiniz.

koyu renk pamuklu şal
koyu renk pamuklu şal

Pamuklu şallar nasıl kombinlenir sorusundaki gizli yanıt sportif detaylardır. Pamuklu şal takarken her zaman sportif bir detaya ihtiyacınız var. Kot pantolon, sade tunikler ya da salaş yelekler, feraceler pamuklu şalın kullanımını kolaylaştırır.

kış rengi pamuklu şallar
kış rengi pamuklu şallar

Daha şık kombinlerde ise yumuşak geçişler şal tercihinizi destekler. Kot – şifon kombininde pamuklu şal asla sırıtmaz, şık ama rahat bir kombin yapmanıza yardımcı olur.

düz renk organik pamuklu şal
düz renk organik pamuklu şal

Pamuklu şallar nasıl kombinlenir incelememizi örnek görsellerle, şal modelleriyle birlikte incelediniz. Şal, ferace, tunik kısacası tesettür giyim kombinleri ile ilgili en yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin.

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş