Sevgili Kombinlerinde 2018 Trendleri

2

Birbirinden şık ve rahat sevgili kombinlerinde 2018 trendleri sizleri bekliyor. Sevdiğiniz ile uyumlu olmak için mutalaka bu kombinlere bakmalısınız !


Bir örnek giyinmek çiftler için oldukça eğlenceli bir seçenektir. Çift olmanın en güzel yanlarından birisi olan birbirini tamamlamayı farklı bir şekilde ön plana çıkan sevgili kombinleri de kendi moda dinamikleri ile şekillenmektedir.

Tesettür sevgili kombini 2018

Çift kombinleri en çok günlük ve spor kıyafetlerde ön plana çıksa da çiftlerin uyumlu giyinmesi ile ilgili anlayış oldukça uzun yıllardır süre gelen sözsüz bir anlaşma olarak kabul edilebilir. Çiftler özellikle önemli bir yere gittikleri zaman ya da özel bir organizasyona katılırken aralarında renk uyumu olmasına çok dikkat ederler.


 

Rahat günlük tesettür sevgili kombini 2018

Yazılı olmayan bir moda kuralını biraz uyarladığımız zaman ortaya çıkan sevgili kombinlerinde 2018 trendleri moda dinamikleri ile şekilleniyor.

2018 tesettür çift kombinleri

Rahat ve Şık

Sevgili kombinlerinde ön plana çıkan öncelikli olarak renk ve desen uyumudur. Çiftler için özel olarak hazırlanan kombinlerde tarafların konforu ve ihtiyaçları ile ilgili temel değişimler yapılmazken desen ve renk açısından uyum yakalamak önemlidir.

2018 çift kombini

Sevgili kombinlerinde 2018 trendleri incelendiği zaman nötr renklerin ön plana çıktığını söylemek mümkün. Gri, bej ve toprak tonları tasarımlarda ağırlıklı olarak kullanılırken desen açısından tercihler genellikle daha maskülen yapılıyor.

Pembe sevgili kombini 2018

Kadınlarla daha çok özdeşleşen çiçek desenleri sevgili kombinlerinde çok sık tercih edilmezken bu kombinlerde kullanılan parçalarda denizci renk ve desenleri oldukça sık karşımıza çıkıyor.

Taraflara Özel Çözümler

Sevgili kombinlerinde 2018 trendleri çiftlerin tek başına da rahatlıkla kullanabilecekleri parçalar üzerinden şekilleniyor. Elbise ve kazak, ceket, pantolon, sweatshirt gibi birbiri ile uyumlu parçalar tasarlanırken kadınların ve erkeklerin giyim ihtiyaçları ön plana çıkıyor.

Çift kombini 2018

Erkekler için hazırlanan parçaların tasarım detayları daha maskülen olurken kadınlar için hazırlanan parçalarda daha nötr ya da feminen çizgiler bulmak mümkün oluyor. Sevgili kombinlerinde 2018 trendleri için yapılan incelemelerde tamamlayıcı desenlerin ön plana çıktığı görülüyor.

Beyaz sevgili kombini 2018

İki tasarımda da bulunan yarım kalp en çok tercih edilen çift desenleri arasında yer alırken çiftlerin birbirlerine esprili mesajlar verdiği slogan baskılı kıyafetler de sevgili kombinlerinde 2018 trendleri arasında oldukça popüler olan tasarım detayları arasında dikkat çekiyor.

Bu yazıyı okuyanlar En Yeni Sevgili Kombinleri başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Yeni Sevgili kombini 2018 Yeni sezon sevgili kombini Uyumlu sevgili kombini 2018

Tshirt tunik sevgili kombini 2018

Tesettür çift kombini 2018

Tesettür sevgili kombini 2018 kopya

Spor sevgili kombini 2018

Gömlek elbise kombini 2018

Kışlık sevgili kombini 2018

Spor rahat sevgili kombini 2018

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş