Yaz Kış Vazgeçilmeyen Lacivert Tesettür Kombinler

0

Yaz kış kullanabileceğiniz renk olan lacivert tesettür kombinlerin vazgeçilmez tonu oluyor. Sizi hem enerjik hem şık gösterecek en özel lacivert kombin fikirleri


En asil ve zarif renkler arasında yer alan lacivert bazı insanlar için kış rengi olsa da aslında marine kombinlerin bahar ve yaz sezonunda ön plana çıkması ile daha sık vitrinlerde görmeye başladığımız renkler arasında yer alıyor. Lacivert tesettür kombinlerin bu rengin ağır başlılığı ile birlikte oldukça canlı ve enerjik renkleri de kullanmaya müsait olmaları nedeniyle dikkat çekiyor.

 

Lacivert Tesettür Kombinleri İçin Renk Önerileri

Lacivert aslında renk kartelasında her renk ile rahatlıkla kullanabileceğiniz kupon renklerden birisi. Siyahın kasvetinden uzak ama koyu renklerin asaletine sahip olan bu rengi hem canlı tonlarla hem de pastel tonlarla rahatlıkla kullanabilirsiniz.


 

Lacivert eşarp ve lacivert pantolon kullandığınız bir kombini hardal sarısı bir ferace ile ya da ceket ile tamamlayarak şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Beyaz ile kusursuz bir uyuma sahip olan lacivert rengi kombinlerinize ufak bir kırmızı detayı ile de ekleyebilirsiniz.

Lacivert tesettür kombinleri 3

Lacivert tesettür kombinleri dilerseniz taba rengi gibi toprak renkleri ile de klasik ve modern bir tarzda tercih edebilirsiniz. Kısacası her renge yakışan laciverti istediğiniz renkle kullanacağınız zaman bu rengi daha fazla kullanmaya özen göstermeniz doğru kombini yapmanız için yeterli olacaktır.

Lacivert tunik pantolon kombini

Aksesuar Seçimi

Lacivert tesettür kombinleri istediğiniz renklerle tamamlama özgürlüğüne sahip olduğunuz için aksesuar seçimi de sizin için oldukça kolay olacak. Aksesuar seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta kombininizdeki diğer renkleri de göz önünde bulundurmak.

Lacivert tesettür kombinleri 10

Lacivert ile birlikte en şok kullanılan aksesuar renkleri genellikle kahve tonlarıdır. Lacivert tesettür kombinleri tamamlamak için sıkça taba rengi ayakkabı ve çanta tercih edilir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta eğer kombininizde lacivertin yanında pembe varsa taba rengin biraz uyumsuz gözükeceğidir.

Lacivert tesettür kombinleri 11

Lacivert tesettür kombinleri ve taba aksesuarları kullanmak isterseniz sarı, yeşil gibi renkleri de kombininize ekleyebilirsiniz. Lacivertle birlikte beyaz çanta ve ayakkabı kullanmayı düşünüyorsanız beyazın daha da canlılık katacağı neon renklerden uzak durmalısınız. Eğer tercihinizi yine lacivert aksesuarlardan yana yapacaksanız kombininize enerji verecek renkler eklemeyi ihmal etmemelisiniz.

Bu yazıyı okuyanlar Mor Kıyafetler Nasıl Kombinlenir? başlıklı yazımızı da okudu ve beğendi. Sende bir göz at.

Lacivert tesettür kombinleri 12

Lacivert tesettür kombinleri 13

Lacivert tesettür kombinleri 14

Lacivert tesettür kombinleri 15

Lacivert tesettür kombinleri 16

Lacivert tesettür kombinleri 17

Lacivert tesettür kombinleri 18

Lacivert tesettür kombinleri 19

Lacivert tesettür kombinleri 20

Lacivert tunik pantolon kombini

WhatsApp'a Numarımızı Ekleyip "Merhaba" yazın, İndirimleri Kaçırmayın ! 0545 590 26 88
Hemen Tıkla
WhatsApp Sipariş